Құбыржол көлігімен немесе электр беру желілері бойынша өткізілетін тауарларды есепке алу аспаптарына сәйкестендіру құралдарын салу (алу) нәтижелері бойынша актінің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 20 ақпандағы № 246 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 3 наурызда № 16494 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 375-бабының 10-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған құбыржол көлігімен немесе электр беру желілері бойынша өткізілетін тауарларды есепке алу аспаптарына сәйкестендіру құралдарын салу (алу) нәтижелері бойынша актінің нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А.М. Теңгебаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялауға және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 20 ақпандағы
№ 246 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Құбыржол көлігімен немесе электр беру желілері бойынша өткізілетін тауарларды есепке алу аспаптарына сәйкестендіру құралдарын салу (алу) нәтижелері бойынша акт
Біз, төменде қол қойғандар________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
20_____ ж. "__________"________________ осы______________________________________
_______________________________________________________________________________
сәйкестендіру құралдарын салуды/алуды жүргізгені туралы актіні жасадық.
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________ өтінішінің негізінде
энергиямен жабдықтау ұйымының атауы, күні және хаттың №
Мемлекеттік кірістер органының пломбаларын алып тастаудың себебі____________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Есепке алу объектісінің және өлшеу құралдарының атауы
Аспаптың типі мен дәлдік сыныбы
Пломбылау сәтіндегі аспаптың көрсеткіші
Мемлекеттік кірістер органдарының алынған пломбысының бедерлері
Пломбыны алу сәтіне аспаптың көрсеткіші
Мемлекеттік кірістер органдарының пломбы бедері
Мемлекеттік кірістер органдары пломбыларының саны (салынған / алынған)
1
2
3
4
5
6
7
Жоғарыда көрсетілген есеп айырысу санауыштары
_______________________________________________________________________________
Мемлекеттік кірістер органының атауы
Қызмет телефон _______________________________ телефон №:____________________
Мемлекеттік кірістер органының атауы, жедел кезекшінің телефоны
______________________________      _______________       ___________________
(Мемлекеттік кірістер органы             (қолы, жеке             Т.А.Ә.(болған жағдайда)
лауазымды тұлғасының лауазымы)       нөмірлік мөр
_____________________________________ _______________ ____________________
(энергия объектісі өкілінің лауазымы)       (қолы, жеке             Т.А.Ә. (болған жағдайда)
нөмірлік мөр)
_____________________________________ __________________ __________________
(энергия объектісі өкілінің лауазымы)       (қолы, жеке             Т.А.Ә. (болған жағдайда)
нөмірлік мөр)
Ескерту:
Кедендік бақылауында, пломбыларды ашу және санауыштарды ашу мемлекеттік кірістер органының басшылығын хабардар ете отырып және мемлекеттік кірістер органы лауазымды тұлғасының қатысуымен ғана жүргізілуі қажет.
________________ _________________________
(қолы)       Т.А.Ә.(болған жағдайда)

Об утверждении формы акта по результатам наложения (снятия) средств идентификации на приборы учета товаров, перемещаемых трубопроводным транспортом или по линиям электропередачи
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2018 года № 246. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 марта 2018 года № 16494
В соответствии с пунктом 10 статьи 375 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года "О таможенном регулировании в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму акта по результатам наложения (снятия) средств идентификации на приборы учета товаров, перемещаемых трубопроводным транспортом или по линиям электропередачи.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А.М.) в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Утверждена
приказом Министра
финансов Республики Казахстан
от 20 февраля 2018 года № 246
форма
Акт
по результатам наложения (снятия) средств идентификации на
приборы учета товаров, перемещаемых трубопроводным транспортом или
по линиям электропередачи
Мы, нижеподписавшиеся _________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
составили настоящий акт о том, что "________"_________________20_____года на______
____________________________________________________________________ произведено
наложение / снятие средств идентификации.
На основании обращения ____________________________________________________
__________________________________________________________________________
наименование энергоснабжающей организации, дата и № письма
Причина снятия пломб органа государственных доходов _________________________
_______________________________________________________________________________
Наименование объекта учета и средств измерения
Тип прибора и класс точности
Показания прибора на момент пломбирования
Оттиск снятой пломбы органа государственных доходов
Показания прибора на момент снятия пломбы
Оттиск пломбы органа государственных доходов
Количество пломб органа государственных доходов (наложенной/ снятой)
1
2
3
4
5
6
7
Вышеуказанные расчетные счетчики находятся под таможенным контролем
__________________________________________________________________
наименование органа государственных доходов
Служебный телефон ________________________№ телефона:__________________
наименование       телефон оперативного дежурного
органа государственных доходов
_______________________________ __________________ __________________________
(должность должностного лица органа       (подпись, личная       Ф.И.О. (при его наличии)
государственных доходов)             номерная печать)
______________________________________ _________________ ________________________
(должность представителя энергообъекта) (подпись, личная       Ф.И.О. (при его наличии)
номерная печать)
_________________________________ _________________ __________________________
(должность представителя энергообъекта) (подпись, личная       Ф.И.О. (при его наличии)
номерная печать)
Примечание:
Вскрытие пломб и вскрытие счетчиков необходимо производить с уведомления
руководства органа государственных доходов и в присутствии должностного лица органа
государственных доходов.
__________________ ________________________________
(подпись)             Ф.И.О. (при его наличии)