"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің әскери қызметшілерін заттай мүлікпен жабдықтаудың бейбіт уақытқа арналған нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 983 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 26 маусымдағы № 476 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 17181 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 421 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 27.08.2021 № 421 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің әскери қызметшілерін заттай мүлікпен жабдықтаудың бейбіт уақытқа арналған нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 983 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12868 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің әскери қызметшілерін заттай мүлікпен жабдықтаудың бейбіт уақытқа арналған нормаларында:
1-бөлімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-бөлім. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің әскери қызметшілерін заттай мүлікпен жабдықтаудың бейбіт уақытқа арналған нормалары";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің жоғары офицерлер құрамын заттай мүлікпен жабдықтаудың № 1 нормасында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"1-кіші бөлім. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің жоғары офицерлер құрамын заттай мүлікпен жабдықтау нормалары";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 17-1-жолмен толықтырылсын:
"
17-1
Қара жусан түстес погондары бар ұзын жеңді күртеше және шалбар
1 жинақ
2 жыл
-
";
ескертпе алып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аға және кіші офицерлер құрамын заттай мүлікпен жабдықтаудың № 2 нормасында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"2-кіші бөлім. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аға және кіші офицерлер құрамын заттай мүлікпен жабдықтау нормалары";

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 декабря 2015 года № 983 "Об утверждении норм снабжения вещевым имуществом военнослужащих Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан на мирное время"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 июня 2018 года № 476. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июля 2018 года № 17181. Утратил силу приказом Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № 421.
Сноска. Утратил силу приказом Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 27.08.2021 № 421 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 декабря 2015 года № 983 "Об утверждении норм снабжения вещевым имуществом военнослужащих Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан на мирное время" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12868, опубликован 22 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет"), следующие изменения и дополнения:
в Нормах снабжения вещевым имуществом военнослужащих Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан на мирное время, утвержденных указанным приказом:
заголовок раздела 1 изложить в следующей редакции:
"Раздел 1. Нормы снабжения вещевым имуществом военнослужащих Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан на мирное время";
в Норме № 1 снабжения вещевым имуществом высшего офицерского состава Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Подраздел 1. Нормы снабжения вещевым имуществом высшего офицерского состава Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
дополнить строкой, порядковый номер 17-1, следующего содержания:
"
17-1
Куртка с длинными рукавами и погонами и брюки цвета темной полыни
1 компл
2 года
-
";
примечание исключить;
в Норме № 2 снабжения вещевым имуществом старшего и младшего офицерского составов Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Подраздел 2. Нормы снабжения вещевым имуществом старшего и младшего офицерского составов Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 18-1-жолмен толықтырылсын:
"
18-1
Қара жусан түстес погондары бар ұзын жеңді күртеше және шалбар
1 жинақ
2 жыл
-
";
ескертпе алып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің әйел әскери қызметшілерін заттай мүлікпен жабдықтаудың № 3 нормасында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"3-кіші бөлім. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің әйел әскери қызметшілерін заттай мүлікпен жабдықтау нормалары";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 23-1-жолмен толықтырылсын:
"
23-1
Қара жусан түстес погондары бар ұзын жеңді күртеше және шалбар
1 жинақ
2 жыл
-
";
ескертпе алып тасталсын;
осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес 4-кіші бөліммен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін қағаз және электрондық түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолдауды;
4) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрықты мемлекеттiк тiркегеннен кейін он жұмыс күні iшiнде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі полиция
генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б.Т. Сұлтанов

дополнить строкой, порядковый номер 18-1, следующего содержания:
"
18-1
Куртка с длинными рукавами и погонами и брюки цвета темной полыни
1 компл
2 года
-
";
примечание исключить;
в Норме № 3 снабжения вещевым имуществом военнослужащих-женщин Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Подраздел 3. Нормы снабжения вещевым имуществом военнослужащих-женщин Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
дополнить строкой, порядковый номер 23-1, следующего содержания:
"
23-1
Куртка с длинными рукавами и погонами и брюки цвета темной полыни
1 компл
2 года
-
";
примечание исключить;
дополнить подразделом 4 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-полковник полиции
К. Касымов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
________________ Б.Т. Султанов

6. Арнайы нысанды киім
41.
Қысқы арнайы нысанды киім
1 жинақ
5 жыл
Қою көк түстi футболка, күләпарасы бар сыдырмалы жылы күртеше және қою көк түстi тiк пiшiлген жылы шалбар, қою көк түстi кашне, қою көк түстi мойны жабық свитер
42.
Жазғы арнайы нысанды киім
1 жинақ
5 жыл
Қою көк түстi кокардасы бар далалық кепи, қою көк түстi футболка, погондары бар қою көк түсті сыдырмалы далалық күртеше мен тік пішілген шалбар

6. Специальная форменная одежда
41
Зимняя специальная форменная одежда
1 компл
5 лет
Футболка темно-синего цвета, утепленная куртка на молнии с капюшоном и брюки утепленные прямого покроя темно-синего цвета, кашне темно-синего цвета, свитер без выреза темно-синего цвета
42
Летняя специальная форменная одежда
1 компл
5 лет
Кепи полевые темно-синего цвета с кокардой, футболка темно-синего цвета, полевая куртка на молнии с погонами и брюками прямого покроя темно-синего цвета