Ірі салық төлеушілер мониторингіне жататын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 1082 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 17992 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 1241 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 28.12.2020 № 1241 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 130-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

Об утверждении Перечня налогоплательщиков, подлежащих мониторингу крупных налогоплательщиков
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 1082. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2018 года № 17992. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2020 года № 1241.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 28.12.2020 № 1241 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 01.01.2019.
В соответствии с пунктом 3 статьи 130 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:

1. Қоса беріліп отырған ірі салық төлеушілер мониторингіне жататын салық төлеушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына жолдануын;

1. Утвердить прилагаемый перечень налогоплательщиков, подлежащих мониторингу крупных налогоплательщиков.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

3. Осы бұйрық 2019 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы14 желтоқсандағы
№ 1082 бұйрығымен
бекітілген
Ірі салық төлеушілер мониторингіне жататын салық төлеушілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 29.05.2019 № 503 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
р/с
Салық төлеушінің атауы
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі
1
2
3
1.
"Altyntau Kokshetau" акционерлік қоғамы

3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр А. Смаилов
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 14 декабря 2018 года № 1082
Перечень налогоплательщиков, подлежащих мониторингу крупных налогоплательщиков
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными приказом Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 29.05.2019 № 503 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование налогоплательщика
Бизнес-идентификационный номер
1
2
3
1.
Акционерное общество "Altyntau Kokshetau"