Мәдениет саласындағы кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 369 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 18055 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне балаларды денсаулығы мен дамуына зардабын тигізетін ақпараттан қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2018 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабының 6-тармағы 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Мыналардың:
1) "Фильмнің индексін айқындау критерийлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 7 бұйрығының (Нормативтiк құқықтық актiлерiді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 7537 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2012 жылғы 18 сәуірде № 162-163 (27237) болып жарияланған);
2) "Фильм индексін анықтаудың критерийлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 7 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 179 бұйрығының (Нормативтiк құқықтық актiлерiді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 14006 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 12 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Мәдениет және өнер істері департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық қолданысқа енгізілгеннен кейін екі жұмыс күні ішінде оның Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы тармақта көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін екі жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.

О признании утратившими силу некоторых приказов в сфере культуры
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 369. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2018 года № 18055
О признании утратившими силу некоторых приказов в сфере культуры
В соответствии с подпунктом 1) пункта 6 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 2 июля 2018 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам защиты детей от информации, причиняющей вред их здоровью и развитию" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 7 "Об утверждении критериев определения индекса фильма" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7537, опубликован в газете "Казахстанская правда" 18 апреля 2012 года, № 106-107 (26925-26926));
2) приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 27 июня 2016 года № 179 "О внесении изменений в приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 7 "Об утверждении критериев определения индекса фильма" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14006, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 12 августа 2016 года).
2. Департаменту по делам культуры и искусства Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение двух рабочих дней после введения в действие настоящего приказа размещение его на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
4) в течение двух рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
А. Мұхамедиұлы

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Мухамедиулы