"Астана қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 214/25-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 321/41-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қарашада № 1191 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 214/25-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1148 тіркелген, 2018 жылдың 4 қаңтарында "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "409 502 168" деген сандар "401 166 403" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 115 254" деген сандар "6 424 372" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 772 183" деген сандар "11 185 382" деген сандармен ауыстырылсын;
"148 248 276" деген сандар "137 190 194" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "401 286 173,6" деген сандар "392 321 052,6" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "7 496 750" деген сандар "7 212 036" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "7 496 751" деген сандар "7 212 037" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "20 266 648" деген сандар "20 667 471" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу "20 266 648" деген сандар "20 667 471" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "(-19 547 403,6)" деген сандар "(-19 034 156,6)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "19 547 403,6" деген сандар "19 034 156,6" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы "17 996 751" деген сандар "17 483 504" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта "1 633 260" деген сандар "3 128 070" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімге 1, 4, 6, 9, 12, 15-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы
Е. Сыдықов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Ж. Нұрпейісов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Астана қаласының
Стратегиялық және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" (СжБЖБ) мемлекеттік
мекемесінің басшысы                                          Р. Оразғұлов
Астана қаласы мәслихатының
2018 жылғы 9 қарашадағы
№ 321/41-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 214/25-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI "О бюджете города Астаны на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Астаны от 9 ноября 2018 года № 321/41-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 ноября 2018 года № 1191
Примечание РЦПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI "О бюджете города Астаны на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1148, опубликовано 4 января 2018 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "409 502 168" заменить цифрами "401 166 403";
цифры "4 115 254" заменить цифрами "6 424 372";
цифры "10 772 183" заменить цифрами "11 185 382";
цифры "148 248 276" заменить цифрами "137 190 194";
в подпункте 2) цифры "401 286 173,6" заменить цифрами "392 321 052,6";
в подпункте 3) цифры "7 496 750" заменить цифрами "7 212 036", в том числе:
бюджетные кредиты цифры "7 496 751" заменить цифрами "7 212 037";
в подпункте 4) цифры "20 266 648" заменить цифрами "20 667 471", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "20 266 648" заменить цифрами "20 667 471";
в подпункте 5) цифры "(-19 547 403,6)" заменить цифрами "(-19 034 156,6)";
в подпункте 6) цифры "19 547 403,6" заменить цифрами "19 034 156,6";
в подпункте 7) цифры "17 996 751" заменить цифрами "17 483 504";
в пункте 4 цифры "1 633 260" заменить цифрами "3 128 070";
приложения 1, 4, 6, 9, 12, 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Е. Сыдыков
Секретарь маслихата
города Астаны
Ж. Нурпиисов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление стратегического и бюджетного
планирования города Астаны"
(УСиБП) Р. Уразгулов
Приложение 1
к решению маслихата
города Астаны
от 9 ноября 2018 года № 321/41-VI
Приложение 1
к решению маслихата
города Астаны
от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI
Бюджет города Астаны на 2018 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

392 321 052,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
10 102 801,0
111
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты
117 535,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
115 683,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 852,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 639 308,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
1 449 417,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
61 644,0
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
128 247,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 478 938,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 399 300,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
79 638,0
332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
1 878 996,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
271 257,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 172,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 588 020,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
4 547,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
725 049,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, тұрғын үй қоры, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
706 459,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 062,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10 528,0
338
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму істері басқармасы
1 095 907,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі, жастар және ішкі саясат мәселелері жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
914 799,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 827,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
24 900,0
078
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
153 381,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
143 844,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық меншік салу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

392 321 052,6
01
Государственные услуги общего характера
10 102 801,0
111
Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы
117 535,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
115 683,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 852,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 639 308,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
1 449 417,0
003
Капитальные расходы государственного органа
61 644,0
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
128 247,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 478 938,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 399 300,0
022
Капитальные расходы государственного органа
79 638,0
332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
1 878 996,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
271 257,0
003
Капитальные расходы государственного органа
15 172,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 588 020,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
4 547,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
725 049,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, жилищного фонда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
706 459,0
003
Капитальные расходы государственного органа
8 062,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 528,0
338
Управление по делам общественного развития города республиканского значения, столицы
1 095 907,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам религиозной деятельности, молодежной и внутренней политики на местном уровне
914 799,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 827,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 900,0
078
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
153 381,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
143 844,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере строительства коммунальной собственности на местном уровне

387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
77 637,0
003
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
73 185,0
005
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және жою
4 452,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 404 166,0
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
1 581 216,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 581 216,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
942 174,0
004
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
942 174,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
8 880 776,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету
7 601 776,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
9 632,0
004
Астана қаласында нашақорлықтың және есірткі бизнесінің алдын алу жөніндегі қызметтер
15 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 152 388,0
012
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
71 640,0
013
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
30 340,0
04
Бiлiм беру
77 784 399,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 081 030,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
3 312 324,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
10 768 706,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
741 266,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
393 373,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
282 119,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
65 774,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
1 098 766,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 087 814,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау

387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
77 637,0
003
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
73 185,0
005
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций маcштаба города республиканского значения, столицы
4 452,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 404 166,0
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
1 581 216,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 581 216,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
942 174,0
004
Развитие объектов органов внутренних дел
942 174,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
8 880 776,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы
7 601 776,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
9 632,0
004
Услуги по профилактике наркомании и наркобизнеса в городе Астане
15 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 152 388,0
012
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
71 640,0
013
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
30 340,0
04
Образование
77 784 399,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 081 030,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3 312 324,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
10 768 706,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
741 266,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
393 373,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
282 119,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
65 774,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
1 098 766,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 087 814,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения

10 952,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
9 140 645,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 843 110,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
297 535,0
342
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
1 732 594,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 732 594,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
12 572,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
12 572,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
50 977 526,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
478 968,0
003
Жалпы білім беру
33 336 534,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
1 259 103,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 127 838,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 720 724,0
008
Балаларға қосымша білім беру
2 518 974,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
95 758,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 434,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
101 287,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
401 962,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
27 336,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
167 323,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 598 385,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 603,0
029
Әдістемелік жұмыс
322 682,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
772 871,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету

10 952,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
9 140 645,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
8 843 110,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
297 535,0
342
Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 732 594,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 732 594,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
12 572,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
12 572,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
50 977 526,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
478 968,0
003
Общеобразовательное обучение
33 336 534,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
1 259 103,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 127 838,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 720 724,0
008
Дополнительное образование для детей
2 518 974,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
95 758,0
011
Капитальные расходы государственного органа
7 434,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
101 287,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
401 962,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
27 336,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
167 323,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 598 385,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 603,0
029
Методическая работа
322 682,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
772 871,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся

189 638,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 843 106,0
05
Денсаулық сақтау
11 735 394,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
11 710 016,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
225 601,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
353 731,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
148 569,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
173 785,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
827,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
92 895,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 728 270,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
1 854 840,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
120 557,0
030
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 541,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 639 929,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
309 697,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 057 774,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
25 378,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
25 378,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11 889 815,0
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
11 071 818,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
413 411,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
574 926,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 394 617,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
186 790,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
14 860,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек

189 638,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 843 106,0
05
Здравоохранение
11 735 394,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
11 710 016,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
225 601,0
006
Услуги по охране материнства и детства
353 731,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
148 569,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
173 785,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
827,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
92 895,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 728 270,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
1 854 840,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
120 557,0
030
Капитальные расходы государственного органа
3 541,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 639 929,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
309 697,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
1 057 774,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
25 378,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
25 378,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 889 815,0
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
11 071 818,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
413 411,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
574 926,0
003
Программа занятости
1 394 617,0
004
Государственная адресная социальная помощь
186 790,0
007
Оказание жилищной помощи
14 860,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

3 141 909,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
830 114,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 208,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
902 893,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
165 192,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
384 947,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
162 654,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 103 753,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
789 331,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 603,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
95 807,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
262 354,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
140 930,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспарын іске асыру
425 919,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
75 600,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
817 997,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
636 435,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
129 416,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
52 146,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
103 365 168,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36 810 149,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2 233 767,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
18 725 592,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
110 048,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
15 345 884,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру

3 141 909,0
009
Социальная поддержка инвалидов
830 114,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 208,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
902 893,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
165 192,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
384 947,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
162 654,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 103 753,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
789 331,0
026
Капитальные расходы государственного органа
1 603,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
95 807,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
262 354,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
140 930,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
425 919,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 600,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
817 997,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
636 435,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
129 416,0
037
Социальная реабилитация
52 146,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
103 365 168,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36 810 149,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 233 767,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
18 725 592,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
110 048,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
15 345 884,0
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

36 237 774,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
36 237 774,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 588 084,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
69 970,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
60 255,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 426,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
7 289,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
3 369 909,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
153 173,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
533 996,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
709 888,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 753,0
016
"Жасыл белдеуді" салу
1 971 099,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
139 485,0
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46 183,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 050,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
83 814,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 438,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
8 720,0
006
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
8 720,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 735 710,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
1 735 710,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 735 710,0
12
Көлiк және коммуникация
53 035 986,0
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
52 981 296,0
001
Жергілікті деңгейде автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
362 587,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
42 106 052,0
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

36 237 774,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
36 237 774,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 588 084,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
69 970,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
60 255,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 426,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
7 289,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
3 369 909,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
153 173,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
533 996,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
709 888,0
012
Капитальные расходы государственного органа
1 753,0
016
Создание "зеленого пояса"
1 971 099,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
139 485,0
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
46 183,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 050,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
83 814,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 438,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
8 720,0
006
Организация работ по зонированию земель
8 720,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 735 710,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
1 735 710,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 735 710,0
12
Транспорт и коммуникации
53 035 986,0
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
52 981 296,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог и пассажирского транспорта на местном уровне
362 587,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
42 106 052,0
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

7 017 112,0
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
200 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 198,0
010
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3 168 982,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
125 365,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
54 690,0
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
54 690,0
13
Басқалар
14 215 854,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
9 790 451,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша және кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
421 996,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
8 376,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 712,0
005
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инновациялық және инвестициялық қызметтерін дамытуды камтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2 850 799,0
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
68 000,0
017
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 862 868,0
018
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
368 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
32 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 176 700,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
121 692,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
121 692,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
920 467,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
910 903,0
052
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
9 564,0
345
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегиялық және бюджеттік жоспарлау басқармасы

7 017 112,0
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
200 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 198,0
010
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
3 168 982,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
125 365,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
54 690,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны
54 690,0
13
Прочие
14 215 854,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
9 790 451,0
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города республиканского значения, столицы и в области развития предпринимательства и промышленности
421 996,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
8 376,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 712,0
005
Услуги по обеспечению развития инновационной и инвестиционной деятельности города республиканского значения, столицы
2 850 799,0
015
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
68 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3 862 868,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2020"
368 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
32 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 176 700,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
121 692,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
121 692,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
920 467,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
910 903,0
052
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
9 564,0
345
Управление стратегического и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы

255 174,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
255 174,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
3 128 070,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
3 128 070,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 409 011,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 409 011,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
1 402 699,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
6 312,0
15
Трансферттер
23 639 238,6
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
23 639 238,6
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
920 970,0
007
Бюджеттік алып коюлар
20 467 618,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
1 909 391,0
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
330 168,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
11 091,6
III. Таза бюджеттік кредиттеу
7 212 036,0
Бюджеттік кредиттер
7 212 037,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 947 491,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 947 491,0
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру
5 947 491,0
13
Басқалар
1 264 546,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
1 264 546,0
010
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
500 000,0
069
Республикалық маңызы бар қалада, астанада кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
764 546,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
1,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
20 667 471,0
Қаржы активтерін сатып алу
20 667 471,0
12
Көлiк және коммуникация

255 174,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
255 174,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
3 128 070,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
3 128 070,0
14
Обслуживание долга
1 409 011,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 409 011,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
1 402 699,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
6 312,0
15
Трансферты
23 639 238,6
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
23 639 238,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
920 970,0
007
Бюджетные изъятия
20 467 618,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
1 909 391,0
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
330 168,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
11 091,6
III. Чистое бюджетное кредитование
7 212 036,0
Бюджетные кредиты
7 212 037,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 947 491,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
5 947 491,0
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 947 491,0
13
Прочие
1 264 546,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
1 264 546,0
010
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму"
500 000,0
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в городе республиканского значения, столице
764 546,0
5
Погашение бюджетных кредитов
1,0
01
Погашение бюджетных кредитов
1,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
1,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
20 667 471,0
Приобретение финансовых активов
20 667 471,0
12
Транспорт и коммуникации

038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
024
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
019
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
018
Қаланы абаттандыруды дамыту
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
008
Cпорт объектілерін дамыту
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
008
Cпорт объектілерін дамыту
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
019
Ұлттық пантеон салу
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
015
"Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
13
Басқалар
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
017
Развитие благоустройства города
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
013
Развитие благоустройства города
024
Развитие коммунального хозяйства
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
013
Развитие благоустройства города
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
019
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
018
Развитие благоустройства города
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
008
Развитие объектов спорта
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
008
Развитие объектов спорта
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
019
Строительство Национального пантеона
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
012
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
003
Развитие транспортной инфраструктуры
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
015
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
13
Прочие
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц