"Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" Ақмола облыстық маслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 6С-19-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 6529 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 576-бабының 8-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6255 болып тіркелген, 2017 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 576-бабының 8-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
А.Ерденова
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Малғаждаров
16.03.2018
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитетінің Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаменті" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Т.Ошақбаев
16.03.2018
"Ақмола облысының табиғи
ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
басшысы
Р.Әубәкіров
16.03.2018

О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 6С-17-5 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 6С-19-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 апреля 2018 года № 6529
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области" от 13 декабря 2017 года № 6С-17-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6255, опубликовано 9 января 2017 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
А.Ерденова
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области"
Б.Малгаждаров
16.03.2018
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Т.Ошакбаев
16.03.2018
Руководитель государственного
учреждения "Управление
природных ресурсов и
регулирования природопользования
Акмолинской области"
А.Аубакиров
16.03.2018