"Зеренді және Аршалы аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендерінің атауларын өзгерту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № А-13/399 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 4С-3-7 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № А-6/265 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 6С-21-11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 6713 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Зеренді және Аршалы аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендерінің атауларын өзгерту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № А-13/399 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 4С-3-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3239 болып тіркелген, 2008 жылғы 26 қаңтарда "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газетерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
орыс тіліндегі 2-тармаққа өзгеріс енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
М.Мырзалин
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Қ.Сұлтанов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 5 декабря 2007 года № А-13/399 и решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года № 4С-3-7 "О переименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области по Зерендинскому и Аршалынскому районам"
Постановление акимата Акмолинской области от 14 июня 2018 года № А-6/265 и решение Акмолинского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 6С-21-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июля 2018 года № 6713
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области от 5 декабря 2007 года № А-13/399 и решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года № 4С-3-7 "О переименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области по Зерендинскому и Аршалынскому районам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3239, опубликовано 26 января 2008 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. По Аршалынскому району переименовать:
1) село Мичурино Акбулакского сельского округа в село Акбулак;
2) село Раздольное Берсуатского сельского округа в село Берсуат;
3) Красноозерный сельский округ в сельский округ Турген и село Тургеневка в село Турген;
4) Вячеславский сельский округ в сельский округ Арнасай и село Вячеславка в село Арнасай.".
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Мурзалин
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
К.Султанов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин