"Ақмола облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 6С-15-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 6С-21-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 шілдеде № 6717 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 8С-11-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 27.06.2024 № 8С-11-12 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-6-тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 6С-15-3 "Ақмола облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6124 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерiс енгiзiлсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақмола облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларында:
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Осы қағидаларда пайдаланылатын негізгі ұғым:
оралмандарды қабылдаудың өңірлік квотасы – Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге тұрақты тұру үшін келетін, Қазақстан Республикасының халықты жұмыспен қамту туралы заңнамасына сәйкес жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысушыларға көзделген мемлекеттік қолдау шараларымен қамтамасыз етілетін оралмандардың немесе оралмандар мен олардың отбасы мүшелерінің шекті саны.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Қ.Сұлтанов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Ақмола облысының
ішкі істер департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Е.Сәденов
"14" 06 2018 ж.
"Ақмола облысының жұмыспен
қамтуды және әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестіру
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Д.Ахмеджанова
"14" 06 2018 ж.

О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 6С-15-3 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 6С-21-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2018 года № 6717
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-6 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Акмолинской области" от 29 сентября 2017 года № 6С-15-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6124, опубликовано 27 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в Правилах регулирования миграционных процессов в Акмолинской области, утвержденных указанным решением:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Основное понятие, которое используется в настоящих правилах:
региональная квота приема оралманов – предельное число оралманов или оралманов и членов их семей, прибывающих для постоянного проживания в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан, которые обеспечиваются мерами государственной поддержки, предусмотренными участникам активных мер содействия занятости в соответствии с законодательством Республики Казахстан о занятости населения.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
К.Султанов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмолдин
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Департамент внутренних
дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
Е. Саденов
"14" 06 2018 года
Руководитель государственного
учреждения "Управление
координации занятости и
социальных программ
Акмолинской области"
Д.Ахмеджанова
"14" 06 2018 года