"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № А-7/280 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 шілдеде № 6740 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № А-11/489 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 29 июня 2018 года № А-7/280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июля 2018 года № 6740
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6173 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесіндегі:
"Аршалы ауданы" бөлімінде:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 27 октября 2017 года № А-11/489 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6173, опубликовано 24 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Аршалынский район":

"Барлығы: 40" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 46" сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"4805 гектар 65 километр" цифрлары мен сөздері "5627 гектар, 73 километр" цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Есіл ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 11-жолмен толықтырылсын:
"
11
Фестиваль өзенінің ескі арнасы
25
";
"Барлығы: 10" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 11" сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"610,9" цифрлары "635,9" цифрларына ауыстырылсын;
"Ерейментау ауданы" бөлімінде:

слово и цифры "Итого: 40" заменить словом и цифрами "Итого: 46";
цифры и слова "4805 гектаров 65 километров" заменить цифрами и словами "5627 гектар, 73 километра";
в разделе "Есильский район":
дополнить строками, порядковый номер 11, следующего содержания:
"
11
Старое русло реки Фестиваль
25
";
слово и цифры "Итого: 10" заменить словом и цифрами "Итого: 11";
цифры "610,9" заменить цифрами "635,9";
в разделе "Ерейментауский район":

"Барлығы: 18" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 21" сөзімен цифрларына ауыстырылсын;
"3851 гектар 43 километр" цифрлары мен сөздері "3896 гектар, 53 километр" цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Жақсы ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 11-жолмен толықтырылсын:
"
11
Қамсақты өзені
3 километр
";
"Барлығы: 10" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 11" сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"65 километр" цифрлары "68 километр" цифрларына ауыстырылсын;
"Целиноград ауданы" бөлімінде:

слово и цифры "Итого: 18" заменить словом и цифрами "Итого: 21";
цифры и слова "3851 гектаров 43 километра" заменить цифрами и словами "3896 гектар, 53 километра";
в разделе "Жаксынский район":
дополнить строкой, порядковый номер 11, следующего содержания:
"
11
Река Камсакты
3 километра
";
слово и цифры "Итого: 10" заменить словом и цифрами "Итого: 11";
цифры и слово "65 километра" заменить цифрами и словом "68 километров";
в разделе "Целиноградский район":

"3878" цифрлары "3987" цифрларына ауыстырылсын;
"Степногорск қаласы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 5-жолмен толықтырылсын:
"
5
Қарабұлақ бөгеті
50
";
"Барлығы: 4" сөзі мен цифры "Барлығы: 5" сөзі мен цифрына ауыстырылсын;
"164" цифрлары "214" цифрларына ауыстырылсын;
"Барлғы: 498" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 524" сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"104612,7 гектар 727 километр" сөздері мен цифрлары "106300,7 гектар, 751,2 километр" сөздері мен цифрларына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.С.Үйсімбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
М.Мырзалин

цифры "3878" заменить цифрами "3987";
в разделе "город Степногорск":
дополнить строкой, порядковый номер 5, следующего содержания:
"
5
Плотина Карабулакская
50
";
слово и цифры "Итого: 4" заменить словом и цифрами "Итого: 5";
цифры "164" заменить цифрами "214";
слово и цифры "Всего: 498" заменить словом и цифрами "Всего: 524";
слова и цифры "104612,7 гектаров 727 километров" заменить словами и цифрами "106300,7 гектаров, 751,2 километра".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Уисимбаева А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
М.Мурзалин