Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № А-5/1340 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 маусымда № 6680 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 24 шілдедегі № А-7/1303 қаулысымен

Об утверждении коэффициентов зонирования учитывающих месторасположение объекта налогообложения в административных границах города Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 31 мая 2018 года № А-5/1340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 июня 2018 года № 6680. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24 июля 2019 года № А-7/1303

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 24.07.2019 № А-7/1303 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-2 бабына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24.07.2019 № А-7/1303 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 43-2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары Ұ.С.Сарқұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Маржықпаев
Көкшетау қаласы әкімдігінің

1. Утвердить коэффициенты зонирования учитывающие месторасположение объекта налогообложения в административных границах города Кокшетау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Саркулова У.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Аким города Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
города Кокшетау