Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № С-17/2 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № С-23/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қыркүйекте № 6786 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № С-17/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6272 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 233 064,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 494 368,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 75 580,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –1 383 576,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 279 539,2 мың теңге;
2) шығындар – 36 040 206,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 114 896,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 126 749,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 853,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 127 190,6 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 127 190,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 049 228,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 049 228,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 23- ші
кезектен тыс сессиясының
төрағасы
Ж.Әміржанов
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Е.Исимбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының
әкімі
Е.Маржықпаев
2018 жылғы "13" қыркүйек
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 13 қыркүйектегі
№ С-23/2 шешіміне
1-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 14 декабря 2017 года № С-17/2 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 13 сентября 2018 года № С-23/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 сентября 2018 года № 6786
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2018-2020 годы" от 14 декабря 2017 года № С-17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6272, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 233 064,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 494 368,3 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 75 580,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 383 576,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 279 539,2 тысячи тенге;
2) затраты – 36 040 206,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 114 896,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 126 749,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 853,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 127 190,6 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 127 190,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 049 228,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 049 228,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель 23-ой внеочередной
сессии Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Ж.Амиржанов
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Е.Исимбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"13" сентября 2018 года
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 13 сентября
2018 года № С-23/2
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

44564,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
44564,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10579,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8318,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2261,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
759475,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
162471,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10561,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16580,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
188032,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4604,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
60670,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
135109,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
133217,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48229,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
220071,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70500,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2364,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10302,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
97761,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
39144,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3361,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3361,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9825110,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

44564,0
005
Государственная адресная социальная помощь
44564,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
10579,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8318,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2261,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
759475,0
002
Программа занятости
162471,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10561,0
006
Оказание жилищной помощи
16580,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
188032,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4604,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
60670,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
135109,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
133217,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48229,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
220071,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
70500,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2364,0
021
Капитальные расходы государственного органа
10302,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
97761,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
39144,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3361,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3361,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9825110,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

96262,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
30488,4
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
49404,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
49404,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
41560,6
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16635,6
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9925,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15000,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
59132,7
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44551,9
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14024,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
556,8
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
10400,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10400,0
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10400,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
88491,8
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15955,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15955,7
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31667,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14645,1
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
8106,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
895,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
7721,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
300,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26869,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24069,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2800,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі

96262,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
30488,4
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
49404,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
49404,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
41560,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
16635,6
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9925,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
15000,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
59132,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
44551,9
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14024,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
556,8
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
10400,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10400,0
009
Развитие теплоэнергетической системы
10400,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
88491,8
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15955,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15955,7
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31667,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14645,1
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
8106,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
895,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
7721,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
300,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26869,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24069,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2800,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)

83 570,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
43 797,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
54 006,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
453 680,0
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
133 189,0
Нысаналы даму трансферттерi
4 401 560,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
4 401 560,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Краснояр тас жолы бойында оқу-тәрбиелік кешенінің құрылысы
520 687,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы 900 орынды типтік мектептің құрылысы
314 528,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
889 176,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 677 169,0
Бюджеттік кредиттер
126 263,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлімі
126 263,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
126 263,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 13 қыркүйектегі
№ С-23/2 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ С-17/2 шешіміне
5-қосымша
2018 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
9 239 552,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 156 134,6
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
2 148 149,6
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілінің аяқталуға
121 351,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
2 026 798,6
Көкшетау қаласының білім бөлімі
119 016,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
69 154,0
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулықты және өмірлік дағдыларды қалыптастыру және өзіне өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
3 024,0
Көкшетау қаласы білім бөлімінің "Сәкен Жүнісов атындағы № 18 орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінде терезе және есік блоктарын ауыстырумен ғимарат қасбетін күрделі жөндеу
46 838,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 705 436,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға

83 570,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
43 797,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
54 006,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
453 680,0
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
133 189,0
Целевые трансферты на развитие
4 401 560,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
4 401 560,0
Строительство учебно-воспитательного комплекса вдоль Красноярской трассы города Кокшетау Акмолинской области
520 687,0
Строительство типовой школы на 900 мест в городе Кокшетау Акмолинской области
314 528,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
889 176,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 677 169,0
Бюджетные кредиты
126 263,0
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
126 263,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
126 263,0
Приложение 3
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 13 сентября 2018 года
№ С-23/2
Приложение 5
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 14 декабря 2017 года
№ С-17/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
9 239 552,3
Целевые текущие трансферты
4 156 134,6
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
2 148 149,6
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
121 351,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
2 026 798,6
Отдел образования города Кокшетау
119 016,0
На приобретение и доставку учебников для школ
69 154,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
3 024,0
Капитальный ремонт фасадов здания с заменой оконных и дверных блоков в коммунальном государственном учреждении "Средняя школа-лицей № 18 имени Сакена Жунусова" отдела образования города Кокшетау
46 838,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 705 436,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры

596 488,0
Аулалық аумақтарды жөндеу
564 333,0
Лифт шаруашылығын қалпына келтіру
20 824,0
Облыс орталығының санитариясын қамтамасыз етуге
13 791,0
Коммуналдық меншік объектілерді жөндеуге
10 000,0
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн және жылжымайтын мүлiктi алып қою
500 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
127 000,0
Жекелеген санаттардың азаматтарына тұрғын үй сатып алу
127 000,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 512,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 724,0
Мүгедектермен қарттарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
11 515,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу бойынша жәрдемақыларға
1 564,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
17 443,5
Жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
11 620,0
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттарды ұсынуға
2 645,5
Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі
8 021,0
Эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
7 721,0
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
300,0
Нысаналы даму трансферттерi
3 783 417,7
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
2 897 282,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласы 900 орынды типтік мектептің құрылысы
141 078,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы білім бөлімінің "Сәкен Жүнісов атындағы № 18 орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 420 орындық жапсаржай салу
49 472,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (1-кезек)
25 675,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (2-кезек)
24 035,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (3-кезек)
26 005,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (4-кезек)
23 569,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (5-кезек)
25 923,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (6-кезек)
23 633,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу
25 821,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
22 605,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Сарыарқа шағын ауданында, № 9 а бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу (2-кезек)

596 488,0
Ремонт дворовых территорий
564 333,0
Восстановление лифтового хозяйства
20 824,0
Обеспечение санитарии областного центра
13 791,0
На ремонт объектов коммунальной собственности
10 000,0
Изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей
500 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
127 000,0
Приобретение жилья отдельной категории граждан
127 000,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
48 512,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 724,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам
11 515,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 564,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
17 443,5
На трудоустройство через частные агентства занятости
11 620,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
2 645,5
Отдел ветеринарии города Кокшетау
8 021,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
7 721,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
300,0
Целевые трансферты на развитие
3 783 417,7
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
2 897 282,7
Строительство типовой школы на 900 мест в городе Кокшетау Акмолинской области
141 078,0
Строительство пристройки на 420 мест к коммунальному государственному учреждению "Средняя школа-лицей № 18 имени Сакена Жунусова" отдела образования города Кокшетау Акмолинской области
49 472,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)
25 675,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2)
24 035,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
26 005,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 4)
23 569,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 5)
25 923,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 6)
23 633,0
Строительство сорока квартирного пяти этажного жилого дома севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
25 821,0
Строительство сорока квартирного пяти этажного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (без наружных инженерных сетей)
22 605,0
Строительство сорока квартирного пяти этажного жилого дома в микрорайоне Сарыарка, № 9 а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 2)

26 851,8
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Сарыарқа шағын ауданында, № 9 а бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу (4-кезек)
27 191,9
Көкшетау қаласындағы Әуэзов 119, көшесі бойынша 280 орындық балабақша құрылысы
636 590,0
Көкшетау қаласындағы Боровской шағын ауданында 280 орындық балабақша құрылысы
693 674,0
"Төңкеріс күрескерлері" саябағын қайта құру
395 598,0
"Көкшетау қаласындағы су тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту" кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама түзету
69 638,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы су желілері)
8 309,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
77 998,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы жылумен жабдықтау желілері)
32 610,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы байланыс желілері)
82 516,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы су құбырының желілері).Түзету
4 368,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы жылумен жабдықтау желілері). Түзету
4 290,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы кәріз желілері). Түзету
1 106,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері). Түзету
10 463,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы электр жарықтандыру желілері). Түзету
12 924,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы байланыс желілері және абаттандыру). Түзету

26 851,8
Строительство сорока квартирного пяти этажного жилого дома в микрорайоне Сарыарка, № 9 а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 4)
27 191,9
Строительство детского сада на 280 мест по улице Ауэзова, 119 в городе Кокшетау
636 590,0
Строительство детского сада на 280 мест в микрорайоне Боровской города Кокшетау
693 674,0
Реконструкция парка "Борцам революции"
395 598,0
Корректировка проектной сметной документации "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы
69 638,3
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети водоснабжения)
8 309,9
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения)
77 998,4
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети теплоснабжения)
32 610,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети телефонизации)
82 516,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одиннадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети водопровода). Корректировка
4 368,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одиннадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети теплоснабжения). Корректировка
4 290,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одиннадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети канализации). Корректировка
1 106,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одиннадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения). Корректировка
10 463,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одиннадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроосвещения). Корректировка
12 924,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одиннадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети телефонизации и благоустройство). Корректировка

145 283,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы газбен жабдықтау желілері). Түзету
4 311,6
Көкшетау қаласындағы Центральный 55 Б шағын ауданында тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (1,2-кезек)
16 339,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысы. Кәріздің сыртқы желілері және кәріз-сорғы стансасы
24 649,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Краснояр тас жолы бойындағы тұрғын ауданындағы оқу-тәрбие беру кешеніне сумен жабдықтау инженерлік желілерінің құрылысы
120 084,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (сумен жабдықтау)
1 809,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (кәріз желілері)
4 418,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (жылумен жабдықтау желілері)
16 209,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (байланыс желілерін жабдықтау және абаттандыру)
11 423,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (электрмен жабдықтау)
7 435,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (электр жарықтандыру)
3 403,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (газбен жабдықтау)
203,1
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 32 Б мекенжайы бойынша орналасқан 90 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы сумен жабдықтау және кәріз желілерінің құрылысы және сметалық құжаттама
2 668,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 32 Б мекенжайы бойынша орналасқан 90 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы жылумен жабдықтау желілерінің құрылысы және сметалық құжаттама
4 007,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 32 Б мекенжайы бойынша орналасқан 90 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы және сметалық құжаттама

145 283,4
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одиннадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения). Корректировка
4 311,6
Строительство инженерных сетей и благоустройство к девяти этажным сорока пяти квартирным жилым домам в микрорайоне Центральный, 55 Б (позиции 1,2) в городе Кокшетау
16 339,6
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. Наружные сети канализации и канализационная насосная станция
24 649,5
Строительство инженерных сетей водоснабжения к учебно–воспитательному комплексу в жилом районе вдоль Красноярской трассы города Кокшетау Акмолинской области
120 084,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (водоснабжение)
1 809,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (сети канализации)
4 418,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в Кокшетау Акмолинской области (сети теплоснабжения)
16 209,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (телефонизация и благоустройство)
11 423,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (электроснабжение)
7 435,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (электроосвещение)
3 403,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (газоснабжение)
203,1
Строительство наружных сетей водоснабжения и канализации и сметная документация к 90 квартирному жилому дому, расположенный по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, 32 Б
2 668,0
Строительство наружных сетей теплоснабжения и сметная документация к 90 квартирному жилому дому, расположенный по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, 32 Б
4 007,0
Строительство наружных сетей электроснабжения и сметная документация к 90 квартирному жилому дому, расположенный по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, 32 Б

9 698,8
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 32 Б мекенжайы бойынша орналасқан 90 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы байланыс желілерінің құрылысы және сметалық құжаттама
19 297,1
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 32 Б мекенжайы бойынша орналасқан 90 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы газбен жабдықтау желілерінің құрылысы және сметалық құжаттама
598,0
Көкшетау қаласындағы "Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының № 2 аудандық қазандығын 480 Гкал/сағатына дейін қайта жаңартуға және салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
10 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы, Зарап Темірбеков көшесіндегі, № 2 кіріктірілген тұрағы бар 292 пәтерлік тұрғын үйге инженерлік желілер салуға және абаттандыруға, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
23 496,9
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
886 135,0
Көкшетау қаласындағы (Әуезов көшесінен Абылай хан даңғылына дейінгі) Габдуллин көшесін қайта құру
401 850,0
Габдуллин көшесі бойынша Қылшақты өзені арқылы көпірді қайта құру
410 343,0
"Ақмола облысы Көкшетау қаласы Кенесары көшесінен Қан орталығының бұрылысына дейін Қопа көлінің жағалауы бойы жолының құрылысы" кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
43 942,0
Көкшетау қаласындағы Кенесары көшесінен бастап Қан орталығына дейін Қопа көлі бойындағы жағалау аймағының құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
30 000,0
Бюджеттік кредиттер
1 300 000,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 300 000,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
1 300 000,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 13 қыркүйектегі
№ С-23/2 шешіміне 4-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ С-17/2 шешіміне
7-қосымша
2018 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджетіне қалалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
94 385,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
94 385,3
оның iшiнде:
94 385,3
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
9 049,8
Краснояр ауылдық округі әкімінің аппаратын қамтамасыз ету
489,8
Станционный кенті әкімінің аппаратын қамтамасыз ету
6 237,1
Красный Яр ауылы Тәуелсіздік 16 А көшесі мекен-жайы бойынша әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеу

9 698,8
Строительство наружных сетей телефонизации и сметная документация к 90 квартирному жилому дому, расположенный по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, 32 Б
19 297,1
Строительство наружных сетей газоснабжения и сметная документация к 90 квартирному жилому дому, расположенный по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, 32 Б
598,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию и строительство районной котельной № 2 Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу" в городе Кокшетау до 480 Гкал/час
10 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова, № 2, города Кокшетау Акмолинской области, с проведением комплексной вневедомственной экспертизы
23 496,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
886 135,0
Реконструкция улицы Габдуллина (от улицы Ауэзова до проспекта Абылай хана) в городе Кокшетау
401 850,0
Реконструкция моста через речку Кылшакты по улице Габдуллина
410 343,0
Разработка проектной сметной документации "Строительство дороги вдоль берега озера Копа от улицы Кенесары до поворота на Центр крови в городе Кокшетау Акмолинской области" с проведением комплексной вневедомственной экспертизы
43 942,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство набережной зоны вдоль озера Копа, от улицы Кенесары до Центра крови в городе Кокшетау
30 000,0
Бюджетные кредиты
1 300 000,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
1 300 000,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
1 300 000,0
Приложение 4
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 13 сентября 2018 года
№ С-23/2
Приложение 7
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 14 декабря 2017 года
№ С-17/2
Целевые текущие трансферты из городского бюджета в бюджет поселка, сельского округа на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
94 385,3
Целевые текущие трансферты
94 385,3
в том числе:
94 385,3
Аппарат акима города Кокшетау
9 049,8
Содержание аппарата акима Красноярского сельского округа
489,8
Содержание аппарата акима поселка Станционный
6 237,1
Капитальный ремонт административного здания по адресу, улица Тауелсиздик 16 А села Красный Яр

2 322,9
Көкшетау қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70 335,5
Красный Яр ауылының Мир, Геологов, Островский көшелерінің, Сейфуллин көшесінің жалғасын электр желілерімен жабдықтауды жайластыру
65 146,5
Красный Яр ауылының Көкен Шәкеев, Интернациональная, СПТУ-9 көшелерінің сыртқы жарықтандыруын жайластыру
3 959,0
Станционный кентін аббатандыру
1 230,0
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15 000,0
Красный Яр ауылының "Көкше" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының жұмсақ шатырын ауыстырумен күрделі жөндеу
15 000,0

2 322,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
70 335,5
Обустройство сетей электроснабжения улиц Мира, Геологов, Островского, продолжение улицы Сейфуллина села Красный Яр
65 146,5
Обустройство наружного освещения улиц Кокена Шакеева, Интернациональная, СПТУ-9 села Красный Яр
3 959,0
Благоустройство поселка Станционный
1 230,0
Отдел культуры и развития языков города Кокшетау
15 000,0
Капитальный ремонт с заменой мягкой кровли на здании Государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Кокше" села Красный Яр
15 000,0