Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 6С-28/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 6669 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6282 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 475 638 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 884 979 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 716,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 487 942,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 457 339,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 687 995 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 076 063 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 388 068 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 669 696,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 669 696,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Алпысбаев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2 "О бюджете города на 2018-2020 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 31 мая 2018 года № 6С-28/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июня 2018 года № 6669
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6282, опубликовано 11 января 2018 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 475 638 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 884 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 716,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 487 942,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 457 339,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 687 995 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 076 063 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 388 068 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 669 696,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 669 696,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата
С.Алпысбаев
Секретарь
городского маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
города Степногорска
А.Кумпекеев

12 609,2
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
19 784,8
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
14 306
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 073,1
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 000
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
37 680,2
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 740,5
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 130
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
8 917,1
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9 892,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
51 834,4
459
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 161
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2 161
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 552,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 610,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4 481,7
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
36 121
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 857
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
18 605
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 199
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48 912,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12 508,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 048,5
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
36 404,3
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

12 609,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
19 784,8
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14 306
006
Капитальные расходы государственного органа
7 073,1
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 000
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
37 680,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
17 740,5
004
Капитальные расходы государственного органа
1 130
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
8 917,1
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9 892,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
51 834,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 161
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 161
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 552,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 610,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4 481,7
007
Капитальные расходы государственного органа
460
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36 121
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13 857
003
Капитальные расходы государственного органа
460
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
18 605
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2 199
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48 912,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
12 508,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
12 048,5
017
Капитальные расходы государственного органа
460
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36 404,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

377 186
08
Жергілікті бюджеттен берілген нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылмаған кредиттерді жеке және заңды тұлғалардың қайтаруы
10 882
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерiн сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-669 696,2
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
669 696,2
Степногорск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 31 мамырдағы № 6С-28/9
шешіміне 2-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2
шешіміне 4-қосымша
Нысаналы трансферттердің есебінен 2018 жылға арналған қала бюджетінің шығындары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
мың теңге сомасы
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
12 582
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 499
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге арналған
19 145
Ымдау тілі маманының қызметерін көрсетуге
2 037
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға
464
Еңбекақыны жартылай субсидиялауға және жастар тәжірибесіне
31 138
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
15 600
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
5 051
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
8 622
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
24 734
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
22 031
Жеке жұмыспен қамту агенттіктері арқылы жұмысқа орналастыруға
5 250
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға гранттар
2 645,5
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
4 420
Білім бөлімі
Тіл курстары бойынша тәжірибеден өткен мұғалімдерге үстеме ақы төлеуге
19 429
Негізгі қызметкерді оқыту кезеңінде орнын басқаны үшін мұғалімдерге үстеме ақы төлеуге
661
Қала мектептерін Wi-Fi желісімен жабдықтауға
2 598
Мектептер үшін кітаптарды алуға және жеткізуге
33 903
Құрылыс бөлімі
Степногорск қаласындағы 45 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды жайластыру (1-позиция)
8 389
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
18 605
Санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық малдардың (ірі және ұсақ қара мал) құнын қайтаруға
1 565
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Степногорск қаласының "Мирас" мәдениет үйі" МКҚК әжетхана үй-жайларын ағымдағы жөндеуге

377 186
08
Возврат физическими и юридическими лицами использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из местного бюджета
10 882
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-669 696,2
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
669 696,2
Приложение 2 к решению
Степногорского городского маслихата
от 31 мая 2018 года № 6С-28/9
Приложение 4 к решению
Степногорского городского маслихата
от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов на 2018 год
Администратор бюджетных программ
Наименование
сумма тысяч тенге
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
12 582
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
4 499
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
19 145
На оказание услуг специалиста жестового языка
2 037
На создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
464
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
31 138
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
15 600
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
5 051
На возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
8 622
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
24 734
На выплату государственной адресной социальной помощи
22 031
На трудоустройство через частные агентства занятости
5 250
Гранты на реализацию новых бизнес-идей
2 645,5
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4 420
Отдел образования
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
19 429
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
661
На оснащение Wi-Fi сетями городские школы
2 598
На приобретение и доставку учебников для школ
33 903
Отдел строительства
Обустройство инженерных коммуникаций к 45-ти квартирному жилому дому в городе Степногорск (1 позиция)
8 389
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
18 605
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1 565
Отдел культуры и развития языков
На текущий ремонт помещений туалетов ГККП "Дом культуры "Мирас" города Степногорск

2 842
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының көше-жол желісін ағымдағы жөндеуге
51 000
Дене тәрбиесі және спорт бөлімі
Шаңтөбе кентінің БЖСМ боксқа арналған спорттық техникасын сатып алуға
1 000
Әкім аппараты
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру маусымын аяқтауға (Шаңтөбе кенті)
47 453
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру маусымын дайындалуға (Шаңтөбе кенті)
100 000
БАРЛЫҒЫ
445 663,5

2 842
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На текущий ремонт улично-дорожной сети города Степногорск
51 000
Отдел физической культуры и спорта
На приобретение спортивного инвентаря для бокса ДЮСШ поселка Шантобе
1 000
Аппарат акима
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям (поселок Шантобе)
47 453
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям (поселок Шантобе)
100 000
ИТОГО
445 663,5