Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 тамыздағы № 6С-30/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 тамызда № 6773 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6282 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 099 611,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 984 979 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 716,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 011 916 мың теңге;
2) шығындар – 6 111 312,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 657 995 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 046 063 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 388 068 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 669 696,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 669 696,2 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2018 жылға арналған қала бюджетінде 1 046 063 мың теңге сомасында кредиттер көзделгені есепке алансын, соның ішінде, мамандарды әлеуметтік қолдау бойынша шараларды іске асыруға 10 823 мың теңге, жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және салуға 1 015 240 мың теңге және мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры АҚ-ға кредит беруге 20 000 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2 "О бюджете города на 2018-2020 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 августа 2018 года № 6С-30/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 августа 2018 года № 6773
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6282, опубликовано 11 января 2018 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 099 611,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 984 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 716,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 011 916 тысяч тенге;
2) затраты – 6 111 312,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 657 995 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 046 063 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 388 068 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 669 696,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 669 696,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрены кредиты в сумме 1 046 063 тысячи тенге, в том числе для реализации мер социальной поддержке специалистов – 10 823 тысячи тенге, на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 1 015 240 тысяч тенге и кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики – 20 000 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

2 356 043,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
99 163
006
Балаларға қосымша білім беру
161 525,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
120
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
408 938
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
31 674,5
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
65 249
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
542
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
367 017
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
49 189
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
45 365
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
45 365
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 542
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 981
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
5 561
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
405 326,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 312
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13 943
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 369
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
389 014,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 447,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
91 914,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
31 060
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 120
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 689
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
665
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
45 609
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

2 356 043,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
99 163
006
Дополнительное образование для детей
161 525,2
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
120
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
408 938
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
31 674,5
018
Организация профессионального обучения
65 249
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
542
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
367 017
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49 189
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
45 365
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
45 365
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 542
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 981
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
5 561
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
405 326,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 312
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13 943
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 369
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
389 014,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 447,4
002
Программа занятости
91 914,5
005
Государственная адресная социальная помощь
31 060
006
Оказание жилищной помощи
15 120
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 689
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
665
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 609
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

3 403,4
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
30 365,8
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 426,1
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 130
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
9 177,1
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9 632,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54 667,4
459
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 161
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2 161
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 493,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 564,6
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4 368,1
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
561,2
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
39 012,5
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 256
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
500
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
18 605
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 191,5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 064,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 534,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 074,6
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
21 529,9
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 348,4
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 181,5
12
Көлiк және коммуникация
248 503
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

3 403,4
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
30 365,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 426,1
004
Капитальные расходы государственного органа
1 130
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
9 177,1
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9 632,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54 667,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 161
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 161
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 493,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 564,6
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4 368,1
007
Капитальные расходы государственного органа
561,2
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
39 012,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13 256
003
Капитальные расходы государственного органа
460
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
500
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
18 605
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
5 191,5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 064,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14 534,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
14 074,6
017
Капитальные расходы государственного органа
460
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21 529,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
16 348,4
004
Капитальные расходы государственного органа
5 181,5
12
Транспорт и коммуникации
248 503
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

10 882
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерiн сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-669 696,2
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
669 696,2
Степногорск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 тамыздағы № 6С-30/2
шешіміне 2-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2
шешіміне 4-қосымша
Нысаналы трансферттердің есебінен 2018 жылға арналған қала бюджетінің шығындары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
Мың теңге сомасы
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
15 912,5
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 499
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге арналған
4 004
Ымдау тілі маманының қызметтерін көрсетуге
2 037
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға
464
Еңбекақыны жартылай субсидиялауға және жастар тәжірибесіне
31 138
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
15 600
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
4 293
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
8 622
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
28 129
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
22 031
Жеке жұмыспен қамту агенттіктері арқылы жұмысқа орналастыруға
5 250
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға гранттар
9 860,5
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
4 390,9
Білім бөлімі
Тіл курстары бойынша тәжірибеден өткен мұғалімдерге үстеме ақы төлеуге
29 890
Негізгі қызметкерді оқыту кезеңінде орнын басқаны үшін мұғалімдерге үстеме ақы төлеуге
33 690
Қала мектептерін Wi-Fi желісімен жабдықтауға
2 598
Ұлттық біліктілік сынағынан өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберліктің біліктілігіне қосымша ақы төлеуге
17 386
Білім берудің жаңартылған мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджет қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
137 791
"Денсаулық пен өмірлік дағдыларды қалыптастыру және кәмелетке толмағандар арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге

10 882
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-669 696,2
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
669 696,2
Приложение 2 к решению
Степногорского городского маслихата
от 24 августа 2018 года № 6С-30/2
Приложение 4 к решению
Степногорского городского маслихата
от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов на 2018 год
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
15 912,5
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
4 499
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
4 004
На оказание услуг специалиста жестового языка
2 037
На создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
464
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
31 138
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
15 600
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
4 293
На возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
8 622
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28 129
На выплату государственной адресной социальной помощи
22 031
На трудоустройство через частные агентства занятости
5 250
Гранты на реализацию новых бизнес-идей
9 860,5
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4 390,9
Отдел образования
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
29 890
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
33 690
На оснащение Wi-Fi сетями городские школы
2 598
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
17 386
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местного бюджета
137 791
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"

1 728
Мектептер үшін кітаптарды алуға және жеткізуге
33 903
Құрылыс бөлімі
Степногорск қаласындағы 45 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды жайластыру (1-позиция)
8 389
Степногорск қаласының 20 шағынауданында жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік инфрақұрылым құрылысы (2-кезек, 1-кезең) Сумен жабдықтау
85 000
Степногорск қаласының 20 шағынауданында жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік инфрақұрылым құрылысы (2-кезек, 1-кезең) Электрмен жабдықтау
127 000
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге

1 728
На приобретение и доставку учебников для школ
33 903
Отдел строительства
Обустройство инженерных коммуникаций к 45-ти квартирному жилому дому в городе Степногорске (1 позиция)
8 389
Строительство инженерной инфраструктуры к индивидуальному жилищному строительству 20 микрорайона города Степногорска (2 очередь 1 этап) водоснабжение
85 000
Строительство инженерной инфраструктуры к индивидуальному жилищному строительству 20 микрорайона города Степногорска (2 очередь 1 этап) электроснабжение
127 000
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий

18 605
Санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық малдардың (ірі және ұсақ қара мал) құнын қайтаруға
1 565
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Степногорск қаласының "Мирас" мәдениет үйі" МКҚК әжетхана үй-жайларын ағымдағы жөндеуге
2 842
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының көше-жол желісін ағымдағы жөндеуге
51 000
Дене тәрбиесі және спорт бөлімі
Шаңтөбе кентінің БЖСМ боксқа арналған спорттық техникасын сатып алуға
1 000
Әкім аппараты
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру маусымын аяқтауға (Шаңтөбе кенті)
47 453
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындалуға (Шаңтөбе кенті)
213 566,1
БАРЛЫҒЫ
969 637
Степногорск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 тамыздағы № 6С-30/2
шешіміне 3-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2
шешіміне 6-қосымша
2018 жылға арналған ауыл, ауылдық округті ұстау бойынша шығыстар
Функционалдық топ
Қарабұлақ ауылы
Қырық құдық ауылы
Изобильный ауылы
Бөгенбай ауылдық округі
Барлығы мың теңге
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер

18 605
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
1 565
Отдел культуры и развития языков
На текущий ремонт помещений туалетов ГККП "Дом культуры "Мирас" города Степногорска
2 842
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На текущий ремонт улично-дорожной сети города Степногорска
51 000
Отдел физической культуры и спорта
На приобретение спортивного инвентаря для бокса ДЮСШ поселка Шантобе
1 000
Аппарат акима
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям (поселок Шантобе)
47 453
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям (поселок Шантобе)
213 566,1
ИТОГО
969 637
Приложение 3 к решению
Степногорского городского маслихата
от 24 августа 2018 года № 6С-30/2
Приложение 6 к решению
Степногорского городского маслихата
от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2
Расходы по содержанию села, сельского округа на 2018 год
Функциональная группа
Село Карабулак
Село Кырык кудык
Село Изобильное
Богенбайский сельский округ
Всего тысяч тенге
Наименование
01
Государственные услуги общего характера