Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-24/10 "2018-2020 жылдарға арналған Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 6С-36/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 6927 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-24/10 "2018-2020 жылдарға арналған Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6343 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 981 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 718,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 254,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 008 мың теңге;
2) шығындар – 21 981 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 200,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 912,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 249 мың теңге;
2) шығындар – 29 200,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 6С-24/10 "О бюджетах поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе на 2018-2020 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2018 года № 6С-36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2018 года № 6927
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6С-24/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6343, опубликовано 18 января 2018 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск акшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 981 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 718,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 254,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 008 тысяч тенге;
2) затраты – 21 981 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 200,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 912,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 39,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 249 тысяч тенге;
2) затраты – 29 200,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 253 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 558,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 694,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 0 мың теңге;
2) шығындар – 17 253 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 888 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 240,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 534,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 113 мың теңге;
2) шығындар – 24 888 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы В.Козейчук
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Е.Баяхметов

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 253 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 558,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 694,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 253 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2018-2020 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 888 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 240,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 534,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 113 тысяч тенге;
2) затраты – 24 888 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.".;
приложения 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии городского маслихата В.Козейчук
Секретарь
городского маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
города Степногорска
Е.Баяхметов