2019-2021 жылдарға арналған Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-37/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 7045 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 871,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 423 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 349 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43 099,3 мың теңге;
2) шығындар – 56 894,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 022,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 022,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 29.11.2019 № 6С-46/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Ақсу кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 29 737 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2019-2021 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 190,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 260,9 мың теңге;
2) шығындар – 56 066 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 875,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 875,1 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 29.11.2019 № 6С-46/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2019 жылға арналған Бестөбе кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 8 917 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
5. 2019-2021 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе на 2019-2021 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 6С-37/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2019 года № 7045.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 871,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 423 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 349 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 099,3 тысяч тенге;
2) затраты – 56 894,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 022,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 022,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29.11.2019 № 6С-46/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете поселка Аксу на 2019 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 29 737 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 190,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 930 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 260,9 тысяч тенге;
2) затраты – 56 066 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 875,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 875,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29.11.2019 № 6С-46/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в бюджете поселка Бестобе на 2019 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 8 917 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер – 29 090,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 670 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 905,4 мың теңге;
2) шығындар – 29 841,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 751 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 751 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 29.11.2019 № 6С-46/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2019 жылға арналған Заводской кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 12 626 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
7. 2019-2021 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 948,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 676,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 578,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 693,3 мың теңге;
2) шығындар – 28 928,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 979,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 979,8 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 29.11.2019 № 6С-46/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2019 жылға арналған Шаңтөбе кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 16 422 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
9. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
В.Козейчук
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Е.Баяхметов
2018 жылғы "25" желтоқсан
Степногорск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-37/9 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Ақсу кентінің бюджеті

1) доходы – 29 090,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 515 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 670 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 905,4 тысяч тенге;
2) затраты – 29 841,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 751 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 751 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29.11.2019 № 6С-46/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в бюджете поселка Заводской на 2019 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 12 626 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 948,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 676,4 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 578,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 693,3 тысячи тенге;
2) затраты – 28 928,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 3 979,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 979,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29.11.2019 № 6С-46/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Учесть, что в бюджете поселка Шантобе на 2019 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 16 422 тысячи тенге.
9. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
городского маслихата
В.Козейчук
Секретарь
городского маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
города Степногорска
Е.Баяхметов
"25" декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-37/9
Бюджет поселка Аксу на 2019 год