Бестөбе кентінде көшелерді қайта атау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігі Бестөбе кенті әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 6955 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Бестөбе кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бестөбе кентінде көшелер қайта аталсын:
Дзержинский көшесі Ақан сері көшесіне, Мир көшесі Бейбітшілік көшесіне, Пушкин көшесі Алаш көшесіне, Покрышкин көшесі Тәуелсіздік көшесіне, Чкалов көшесі Мәншүк Мәметова көшесіне, Больничная көшесі Нұрлы көшесіне, Шахтерская көшесі Кеншілер көшесіне, Спортивная көшесі Сәкен Сейфуллин көшесіне, Степная көшесі Тың дала көшесіне, Казахстанская көшесі Қазақстан көшесіне, Суворов көшесі Мұхтар Әуезов көшесіне, Клубная көшесі Мәдениет көшесіне, Базарная көшесі Береке көшесіне, Ватутин көшесі Бауыржан Момышұлы көшесіне, Первомайская көшесі Шуақты көшесіне, Транспортная көшесі Құрманғазы көшесіне, З.Космодемьянская көшесі Ә.Молдағұлова көшесіне, Комсомольская көшесі Дина Нұрпейісова көшесіне, Советская көшесі Қайрат Рысқұлбеков көшесіне, М.Горький көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне, Матросов көшесі Күләш Байсейітова көшесіне, Новая көшесі Төле би көшесіне, Подхоз көшесі Кең дала көшесіне, Пролетарская көшесі Қаныш Сәтпаев көшесіне, Фрунзе көшесі Желтоқсан көшесіне, Промышленная зона көшесі Өнеркәсіптік аймак көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бестөбе кентінің әкімі М.Исмағұлов

О переименовании улиц в поселке Бестобе
Решение акима поселка Бестобе акимата города Степногорска Акмолинской области от 26 ноября 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 декабря 2018 года № 6955
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким поселка Бестобе РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в поселке Бестобе:
улицу Дзержинский на улицу Акан сери, улицу Мир на улицу Бейбитшилик, улицу Пушкин на улицу Алаш, улицу Покрышкин на улицу Тауелсиздик, улицу Чкалов на улицу Маншук Маметова, улицу Больничная на улицу Нурлы, улицу Шахтерская на улицу Кеншилер, улицу Спортивная на улицу Сакен Сейфуллин, улицу Степная на улицу Тын дала, улицу Казахстанская на улицу Казахстан, улицу Суворов на улицу Мухтар Ауезов, улицу Клубная на улицу Мадениет, улицу Базарная на улицу Береке, улицу Ватутина на улицу Бауыржан Момышулы, улицу Первомайская на улицу Шуакты, улицу Транспортная на улицу Курмангазы, улицу З.Космодемьянская на улицу Алия Молдагулова, улицу Комсомольская на улицу Дина Нурпеисова, улицу Советская на улицу Кайрат Рыскулбеков, улицу М.Горький на улицу Ыбырай Алтынсарин, улицу Матросов на улицу Куляш Байсеитова, улицу Новая на улицу Толе би, улицу Подхоз на улицу Кен дала, улицу Пролетарская на улицу Каныш Сатпаев, улицу Фрунзе на улицу Желтоксан, улицу Промышленная зона на улицу Онеркасиптик аймак.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка Бестобе М.Исмагулов