Аршалы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № А-162 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 маусымда № 6687 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 маусымдағы № А-112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 08.06.2020 № А-112 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аршалынского района
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 31 мая 2018 года № А-162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 июня 2018 года № 6687. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 8 июня 2020 года № А-112
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 08.06.2020 № А-112 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 43-2 бабына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Аршалы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.

В соответствии со статьей 43-2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аршалынского района согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Ә.Т.Ыбыраевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және 2018 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының
әкімі
А.Тайжанов
Аршалы ауданы әкімдігінің
"31" 05 2018 жылғы
№ А-162 қаулысына
қосымша
Аршалы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
№ р/н
Аршалы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1.
Аршалы кентінің Т.Бигелдинов көшесі
2,2
2.
Аршалы кентінің Тналин, Астана көшелері
2,2
3.
Аршалы кентінің Ново-Автобазовская көшесі
2,2
4.
Аршалы кентінің Амангелді Иманов, Жамбыл Жабаев, Алейников, Восточная, Сазонов, Заводская көшелері, Жамбыл тұйық
2,1
5.
Аршалы кентінің Республика, Абай Құнанбаев, Митченко, Добровольский көшелері
2,2
6.
Аршалы кентінің Родниковская, Труд, Мәншүк Мәметова, Жұмабек Тәшенов, Писарев, Речная, Сельхозтехника, Тәуелсіздік, Юго-восточная, Промышленная, ПТЛ-14, Северная, Пацаев, Отан, Конституции, Мәдениет, Ықшам аудан, Зеленая, Жолдаспаев, Жеңіс, Жастар, Есіл, Бейбітшілік, Волков, Достық көшелері
2,1
7.
Аршалы кентінің Железнодорожная, Озерная, Макаренко, Дзержинский, Гранитная, Асфальтная, Щебзаводская, Коммунальная, Спортивная, Луговая, Заречная, Линейная көшелері
2,0
8.
Аршалы кентінің Целинная, Матросов, Станционная, Вокзальная, Широкий, 40-лет Целины көшелері
2,0
9.
Анар станциясы, Донецк ауылы, Ақтасты ауылы, Ақбұлақ ауылы, Қостомар ауылы, Ақжар ауылы, Николаевка ауылы, Ольгинка ауылы, Береке ауылы, Белоярка ауылы, Красное озеро ауылы, Родник ауылы, Шөптікөл станциясы, Байдалы ауылы, Бұлақсай ауылы, Шортанды селосы, Бірсуат ауылдық округінің әкімшілік шекарасында 035 есептiк тоқсаны
1,7
10.
Константинов ауылы, Михайлов ауылы, Волгодонов ауылы, Түрген ауылы, Арнасай ауылы, Ижев ауылы, Жалтыркөл ауылы
1,9
11.
Сарыоба ауылы, Сары-оба станциясы, Бірсуат ауылы, 42-разъезд, Бабатай станциясы, Қойгелді ауылы
1,8
12.
Жібек жолы ауылдық округінің Б. Момышұлы, Жамбыл, Ә. Молдағұлова, Қ. Сәтпаев, Ә. Ермекова, А. Байтұрсынов, С. Сейфуллин, Қажымұқан, Т. Рысқұлов, Затаевич, Гумилев, М. Мақатаев, А. Сері, Ш. Қалдаяқов, Әл Фараби, Кенесары, Қарасу, Абылайхан, Ә. Бөкейханов, Желтоқсан, А. Сейдімбеков, Мойылды, Абай, Панфилов, Бірлік, Республика, В.Г. Чайка, Кеңес, Ақан Кұрманов, Қарасу, Ұлытау көшелері, Жаңа Ауыл 2030, №1, №2, №3 шағын аудандары
2,0
13.
Жібек жолы ауылдық округінің Қазыбек би, Бейбітшілік, Сары Арқа, С.Бейбарыс, Достық, Н.Тілендиев, М.Мәметова көшелері
1,9

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Ибраева А.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 01 января 2018 года.
Аким Аршалынского
района
А.Тайжанов
Приложение
к постановлению акимата
Аршалынского района
от "31" 05 2018 года
№ А-162
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аршалынского района
№ п/п
Месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аршалынского района
Коэффициент зонирования
1.
поселок Аршалы улица Т. Бигельдинов
2,2
2.
поселок Аршалы улицы Тналин, Астана
2,2
3.
поселок Аршалы улица Ново-Автобазовская
2,2
4.
поселок Аршалы улицы Амангельды Иманов, Жамбыл Жабаев, Алейников, Восточная, Сазонов, Заводская, переулок Жамбыла
2,1
5.
поселок Аршалы улицы Республика, Абай Кунанбаев, Митченко, Добровольского
2,2
6.
поселок Аршалы улицы Родниковская, Труд, Маншук Маметова, Жумабек Ташенов, Писарев, Речная, Сельхозтехники, Тауелсиздик, Юго-Восточная, Промышленная, ПТЛ-14, Северная, Пацаев, Отан, Конституции, Мадениет, Микрорайон, Зеленая, Жолдаспаев, Женис, Жастар, Есил, Бейбитшилик, Волков, Достык
2,1
7.
поселок Аршалы улицы Железнодорожная, Озерная, Макаренко, Дзержинского, Гранитная, Асфальтная, Щебзаводская, Коммунальная, Спортивная, Луговая, Заречная, Линейная
2,0
8.
поселок Аршалы улицы Целинная, Матросова, Станционная, Вокзальная, Широкий переулок, 40-лет Целины
2,0
9.
станция Анар, село Донецкое, село Ақтасты, село Акбулак, село Костомар, село Акжар, село Николаевка, село Ольгинка, село Береке, село Белоярка, село Красное озеро, село Родники, станция Шоптиколь, село Байдалы, село Булаксай, село Шортанды, 035 учетный квартал в административных границах Берсуатского сельского округа
1,7
10.
село Константиновка, село Михайловка, село Волгодоновка, село Турген, село Арнасай, село Ижевское, село Жалтырколь
1,9
11.
село Сараба, станция Сары-оба, село Берсуат, 42-разъезд, станция Бабатай, село Койгельды
1,8
12.
сельский округ Жибек жолы улицы Б. Момышулы, Жамбыл, А.Молдағұлова, К.Сатпаев, А.Ермеков, А.Байтурсынов, С.Сейфуллин, Кажымукан, Т.Рыскулов, Затаевич, Гумилев, М.Макатаев, А.Сери, Ш.Калдаяков, Аль-Фараби, Кенесары, Карасу, Абылайхан, А.Бокейханов, Желтоксан, А.Сейдимбеков, Мойылды, Абай, Панфилов, Бирлик, Республики, Чайка В.Г., Кенес, Акан Курманов, Улытау, микрорайоны Жана Аул 2030, №1, №2, №3
2,0
13.
сельский округ Жибек жолы улицы Казыбек би, Бейбитшилик, Сары Арка, С.Бейбарыс, Достык, Н.Тлендиев, М.Маметова
1,9