2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № А-169 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 6692 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 7 июня 2018 года № А-169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июня 2018 года № 6692
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының әрекеті 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары А. Байжұмаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аршалы ауданының әкімі А.Тайжанов
Аршалы ауданы әкімдігінің

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год.
2. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие 1 января 2018 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Баяжума А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района А.Тайжанов
Утвержден
постановлением акимата
Аршалынского района