Аршалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/2 "Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 6926 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6317 тіркелген, 2018 жылдың 26 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Аршалы кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 499,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 225 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 680 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері– 41 594,4 мың теңге;
2) шығындар – 65 499,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Жібек жолы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 308,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 301 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері– 27 007,5 мың теңге;
2) шығындар – 41 308,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20/2 "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2018-2020 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 7 декабря 2018 года № 31/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2018 года № 6926
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 20/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6317, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 65 499,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 225 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 680 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 594,4 тысячи тенге;
2) затраты – 65 499,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 41 308,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 301 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 007,5 тысяч тенге;
2) затраты – 41 308,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. Ижев ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 884,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 387 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері– 13 189,9 мың теңге;
2) шығындар – 18 884,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Шедербеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының
әкімі
Т.Мұханбеджанов

"3. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 18 884,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 387 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 189,9 тысяч тенге;
2) затраты – 18 884,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Шедербеков
Секретарь районного
маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Аршалынского района
Т.Муханбеджанов