Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № 05 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 маусымда № 6655 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасынын 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылының Центральная көшесі Тәуелсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақбұлақ ауылдық
округінің әкімі
В.Сураев

О переименовании улицы села Акбулак Акбулакского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
Решение акима Акбулакского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 23 мая 2018 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июня 2018 года № 6655
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким Акбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Центральная села Акбулак Акбулакского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области на улицу Тауелсиздик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акбулакского
сельского округа
В.Сураев