2019-2021 жылдарға арналған Атбасар қаласының және Мариновка ауылдық округтің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 27/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 7027 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 589 713,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 268 386,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 783,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 667,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 314 875,9 мың теңге;
2) шығындар – 600 761,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 048,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 048,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 048,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 6С 35/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019-2021 жылдарға арналған Мариновка ауылдық округтің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 716,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 343,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 373,4 мың теңге;
2) шығындар – 16 716,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 6С 35/3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджетах города Атбасар и Мариновского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 6С 27/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2019 года № 7027.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 589 713,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 268 386,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 783,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 667,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 314 875,9 тысяч тенге;
2) затраты – 600 761,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -11 048,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 048,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 048,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2019 № 6С 35/3 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Мариновского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 716,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 343,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 7 373,4 тысячи тенге;
2) затраты – 16 716,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2019 № 6С 35/3 (вводится в действие с 01.01.2019).

3. 2019 жылға арналған Атбасар қаласының бюджетінде Атбасар қаласының бюджетінен аудандық бюджетке 174 579 мың теңге сомада бюджеттік алып қоюлар көлемі ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған Мариновка ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен Мариновка ауылдық округтің бюджетіне берілетін 5 578 мың теңге сомада субвенцияның көлемі ескерілсін.
5. 2019 жылға арналған Атбасар қаласының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 7 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
6. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Комбатуров А.Т.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының
әкімі
А.Ә.Қалжанов
25 желтоқсан 2018 жыл
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С 27/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Атбасар қаласының бюджеті

3. Учесть в бюджете города Атбасар на 2019 год объем бюджетных изъятий из бюджета города Атбасар в районный бюджет в сумме 174 579 тысяч тенге.
4. Учесть в бюджете Мариновского сельского округа на 2019 год объем бюджетной субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Мариновского сельского округа в сумме 5 578 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете города Атбасар на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 7.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Комбатуров А.Т.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского
района
А.А.Калжанов
25 декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С 27/2
Бюджет города Атбасар на 2019 год