Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-28-8 "Астрахан ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 6С-35-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 мамырда № 6611 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27, 46 баптарына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-28-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6267 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
Е.Ищанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
әкімі
Н.Сейілов
27.04.2018 ж.
Астрахан ауданының
"Ауыл шаруашылығы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Қ.С.Қалабаев
27.04.2018 ж.
Астрахан ауданының
"Жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ю.Е.Наприенко
27.04.2018 ж.

О признании утратившим силу решения Астраханского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-28-8 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Астраханскому району на 2018-2019 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2018 года № 6С-35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 мая 2018 года № 6611
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 27, 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Астраханского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Астраханскому району на 2018-2019 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-28-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6267, опубликовано 19 января 2018 года в районной газете "Маяк").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата
Е.Ищанов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского
района
Н.Сеилов
27.04.2018 г.
Руководитель государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства" Астраханского
района
К.С.Калабаев
27.04.2018 г.
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений" Астраханского
района
Ю.Е.Наприенко
27.04.2018 г.