2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-47-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 7031 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5830988,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 586091,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10684,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 9571,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5224642,8 мың теңге;
2) шығындар - 5909649,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29766,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 49237,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 19470,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1972,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1972,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110399,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110399,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 6С-57-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің көлемінде 2012211 мың теңге сомасында аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен 4 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі, 25734 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Астрахан
8718 мың теңге;
Жалтыр
9472 мың теңге;
Первомай
7544 мың теңге;
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 23767,1 мың теңге сомасында өтеу, оның ішінде негізгі борышты өтеу 19470,6 мың теңге сомасында, бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу 4296,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2018 года № 6С-47-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2019 года № 7031.
В соответствии пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5830988,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 586091,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10684,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9571,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5224642,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5909649,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29766,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 49237,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19470,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1972,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1972,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110399,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110399,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2019 № 6С-57-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет района, в сумме 2012211 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 25734 тысяч тенге, в том числе:
Астраханскому
8718 тысяч тенге;
Жалтырскому
9472 тысяч тенге;
Первомайскому
7544 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение по бюджетным кредитам, выделенным из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержке специалистов в сумме 23767,1 тысяч тенге, в том числе погашение основного долга в сумме 19470,6 тысяч тенге, досрочное погашение бюджетных кредитов в сумме 4296,5 тысяч тенге.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 29.11.2019 № 6С-56-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 111417 мың теңге сомасында заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге жоғары тұрған бюджетке қаражатты қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
8. Алынып тасталды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 25.06.2019 № 6С-53-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар ескерілсін.
10. 6 қосымшаға сәйкес, берілген 2019 жылға арналған ауыл, ауылдық округтердің жергілікті бюджеттік бағдарламаларының шығын көлемі бекітілсін.
11. 2019 жылға арналған ауданның бюджеттік шығыстары құрамында 25614,0 мың теңге сомасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 7 қосымшаға сәйкес трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 29.11.2019 № 6С-56-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
А.Бейсенбенов
Астрахан аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
әкімі
Н.Сейілов

Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2019 № 6С-56-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен возврат средств в вышестоящий бюджет на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 111417 тысяч тенге.
8. Исключен решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2019 № 6С-53-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Учесть специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
10. Утвердить прилагаемый объем затрат местных бюджетных программ села, сельских округов на 2019 год, согласно приложению 6.
11. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 25614,0 тысяч тенге согласно приложению 7.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2019 № 6С-56-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 8.
13. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Астраханского районного маслихата
А.Бейсенбенов
Секретарь
Астраханского районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Астраханского района
Н.Сеилов

119187,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11747,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11547,2
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26642,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23108,9
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
841,9
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
191,6
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
900,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
9367,3
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7679,4
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1687,9
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10091,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10091,1
02
Қорғаныс
9923,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9923,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3126,7
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6024,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
772,3
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2464,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2464,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2464,0
04
Бiлiм беру
2693470,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2633424,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17002,5
003
Жалпы білім беру
2064541,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

119187,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11747,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11547,2
013
Капитальные расходы государственного органа
200,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26642,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23108,9
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
841,9
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
191,6
015
Капитальные расходы государственного органа
1600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
900,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
9367,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
7679,4
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1687,9
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10091,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10091,1
02
Оборона
9923,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9923,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3126,7
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6024,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
772,3
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2464,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2464,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2464,0
04
Образование
2693470,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2633424,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17002,5
003
Общеобразовательное обучение
2064541,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

13006,8
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1332,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
70531,5
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14666,1
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
93,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
55042,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
730,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12825,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12825,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12825,8
12
Көлік және коммуникация
216581,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1601,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1601,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
214980,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
70114,5
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
144866,1
13
Басқалар
694103,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
25344,1
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
25344,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
111928,0
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
111928,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9983,7
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6601,3
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

13006,8
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1332,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
70531,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14666,1
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
93,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
55042,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
730,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12825,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12825,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12825,8
12
Транспорт и коммуникации
216581,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1601,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1601,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
214980,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
70114,5
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
144866,1
13
Прочие
694103,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
25344,1
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
25344,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
111928,0
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
111928,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9983,7
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6601,3
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

337,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1302,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
12642,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16535,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1261,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1261,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
533559,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43102,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
17680,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
25422,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
490457,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, және (немесе) салу, реконструкциялау
8000,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
8490,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
473967,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
172792,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
111647,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6148,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
73878,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
24176,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
6688,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
757,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
31749,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11010,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7299,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13440,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
29396,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22118,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2256,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

337,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1302,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12642,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16535,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1261,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1261,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
533559,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43102,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
17680,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
25422,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
490457,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
8000,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8490,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
473967,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
172792,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
111647,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6148,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
73878,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
24176,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
6688,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
757,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
31749,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11010,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7299,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13440,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
29396,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
22118,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2256,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

1227043,0
оның ішінде
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
425375,3
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
25015,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
207099,7
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
19674,5
NEET санатындағы жастар және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
30552,5
қысқа мерзімді кәсіптік оқумен қосымша қамтуды қамтамасыз етуге
1028,7
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1636,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
3973,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
2242,0
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді халықты жұмыспен қамту орталықтарын енгізуге
12651,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
135342,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
376868,5
Бастауыш, орта және жалпы орта білім беру мекемелерінің мұғалімдері мен педагог-психологтарының жалақысын арттыруға
213359,0
Зеленое ауылындағы "Есіл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратын күрделі жөндеу
157397,6
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: "Балалар мен жасөспірімдер шығармашылық үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің үй-жайларын ағымдағы жөндеу
6111,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22728,5
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Астрахан аудандық Мәдениет үйінің ағымдағы жөндеу
22728,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
155092,0
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Астрахан ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
80935,2
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Астрахан аулының көшелері бойынша ұзындығы 2 километр тротуарлардың ағымдағы жөндеу

1227043,0
в том числе
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
425375,3
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
25015,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
207099,7
На развитие рынка труда, в том числе
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
19674,5
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
30552,5
на обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением
1028,7
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1636,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3973,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2242,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
12651,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
135342,0
Отдел образования района (города областного значения)
376868,5
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
213359,0
На капитальный ремонт здания государственного учреждения "Есильская средняя школа" в селе Зеленое
157397,6
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": текущий ремонт помещений коммунального государственного учреждения "Дом творчества детей и юношества"
6111,9
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
22728,5
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": текущий ремонт Астраханского районного Дома культуры
22728,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
155092,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": средний ремонт улично-дорожной сети села Астраханка
80935,2
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": текущий ремонт тротуаров по улицам села Астраханка, протяженностью 2 километра

19799,8
Староколутон ауылына кірме жолды күрделі жөндеуге
54357,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
14864,0
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: "Астрахан балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорт кешенінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
14864,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
1472813,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1472813,0
Староколутон ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту
248120,0
Жаңа-Тұрмыс ауылында сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
553000,0
Жалтыр ауылындағы су құбырын қайта жаңарту (2 кезек)
177234,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға: Астрахан ауылында құрылыстың бірінші кезегінің шекарасында отқазандық ғимаратымен қоса инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына
380436,7
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға: Астрахан ауылында сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту (6 кезек)
114022,3
Бюджеттік кредиттер
49237,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
49237,5
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік кредиттер
49237,5
Астрахан аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-47-2
шешіміне 5 қосымша
2019 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 6С-57-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың тенге
БАРЛЫҒЫ
512575,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
370260,7
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
176537,7
Астрахан ауданы көше-жол жүйесінің ағымдағы және кірме жолдарын жөндеуі
51660,0
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындыққа
23175,6
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс шараларды іске асыруға: Астрахан аулының көше-жол желісін орташа жөндеу
8992,8
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс шараларды іске асыруға: Астрахан аулының көшелері бойынша тротуарлардың ағымдағы жөндеу
2200,2
Староколутон ауылына кірме жолды күрделі жөндеуге
90509,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

19799,8
На капитальный ремонт подъездной дороги к селу Старый Колутон
54357,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
14864,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": текущий ремонт здания спорткомплекса коммунального государственного учреждения "Астраханская детско-юношеская спортивная школа"
14864,0
Целевые трансферты на развитие
1472813,0
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1472813,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Старый Колутон
248120,0
Реконструкция системы водоснабжения в селе Жана-Турмыс
553000,0
Реконструкция водопровода в селе Жалтыр (2 очередь)
177234,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры со зданием котельной в границах первой очереди строительства в селе Астраханка
380436,7
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": реконструкция системы водоснабжения в селе Астраханка (6 очередь)
114022,3
Бюджетные кредиты
49237,5
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
49237,5
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
49237,5
Приложение 5 к решению
Астраханского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 6С-47-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2019 № 6С-57-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО
512575,8
Целевые текущие трансферты
370260,7
в том числе
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176537,7
Текущий ремонт улично-дорожной сети и подъездных дорог Астраханского района
51660,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
23175,6
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": средний ремонт улично-дорожной сети села Астраханка
8992,8
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": текущий ремонт тротуаров по улицам села Астраханка
2200,2
На капитальный ремонт подъездной дороги к селу Старый Колутон
90509,1
Отдел образования района (города областного значения)

66964,6
Мектептерде ІТ-сыныптарын ашуға
3586,1
Аз қамтылған отбасындағы оқушыларды ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
8310,0
Аз қамтылған отбасындағы оқушыларды кеңсе тауарларымен және мектеп формасымен қамтамасыз етуге
9595,0
Мектептерге оқулықтар жеткізу және сатып алуға (оның ішінде 5-7 сыныптар үшін Өлкетану бойынша хрестоматиялар сатып алуға)
36337,1
"Кәмелекттік жасқа толмағандар арасында суицидті алды алу және өмірлік дағдылары мен денсаулықтарын қалыптастыру" Бағдарламасын енгізуге
1826,0
Есіл орта мектебінің материалды-техникалық базасын жарақтандыру
7310,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23139,1
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
13279,0
Қиын өмірлік жағдайдағы өтінімдері бойынша, кірістері ең төменгі күнкөріс дейгейінен аспайтын көп балалы отбасыларға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
1780,1
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылғанына 30 жыл толуына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
3030,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
5050,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
55772,4
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
55042,0
Санитариялық союға бағытталған, бруцелезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларынының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
730,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
45346,9
Староколутон ауылдық клубының ғимаратын күрделі жөндеу
42731,3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс шараларды іске асыруға: Астрахан аудандық Мәдениет үйінің ағымдағы жөндеу
2615,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2500,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
2500,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
142315,1
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
142315,1
Астрахан ауылында денешынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
50000,0
Староколутон ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту
27568,9
Жаңа-Тұрмыс ауылында сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
33333,3
"Ауыл - Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға: Астрахан ауылында құрылыстың бірінші кезегінің шекарасында отқазандық ғимаратымен қоса инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына

66964,6
На открытие IT-классов в школах
3586,1
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
8310,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
9595,0
На приобретение и доставку учебников для школ (в том числе на приобретение хрестоматий по краеведению для 5-7 классов)
36337,1
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1826,0
На оснащение материально-технической базы Есильской средней школы
7310,4
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23139,1
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
13279,0
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
1780,1
На выплату единовременной материальной помощи к 30- летию вывода Советских войск из Афганистана
3030,0
На развитие рынка труда, том числе
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
5050,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
55772,4
На проведение противоэпизоотических мероприятий
55042,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
730,4
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
45346,9
Капитальный ремонт Староколутонского сельского клуба
42731,3
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": текущий ремонт Астраханского районного Дома культуры
2615,6
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2500,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2500,0
Целевые трансферты на развитие
142315,1
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
142315,1
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Астраханка
50000,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Старый Колутон
27568,9
Реконструкция системы водоснабжения в селе Жана-Турмыс
33333,3
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры со зданием котельной в границах первой очереди строительства в селе Астраханка

18744,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға: Астрахан ауылында су жабдықтау жүйесінің қайта жаңарту (6 кезек)
12668,9
Астрахан аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-47-2
шешіміне 6 қосымша
2019 жылға ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 6С-57-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сома, мың тенге
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

18744,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": реконструкция системы водоснабжения в селе Астраханка (6 очередь)
12668,9
Приложение 6 к решению
Астраханского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 6С-47-2
Бюджетные программы села, сельских округов на 2019 год
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2019 № 6С-57-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Администратор бюджетных программ
Сумма, тысяч тенге
Программа
Наименование
Всего

132726,4
Бесбидайық ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10647,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10647,5
Есіл ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16147,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13855,1
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
2292,0
Жарсуат ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6922,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6922,8
Колутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13415,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12889,7
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
525,6
Қызылжар ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13561,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12019,1
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1541,9
Николаев ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14839,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12859,4
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1980,3
Новочеркасск ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12661,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11382,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1279,3
Острогор ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11107,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8569,1
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
2538,0
Староколутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

132726,4
Бесбидаикский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10647,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10647,5
Есильский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16147,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13855,1
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2292,0
Жарсуатский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6922,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6922,8
Колутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13415,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12889,7
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
525,6
Кызылжарский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13561,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12019,1
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1541,9
Николаевский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14839,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12859,4
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1980,3
Новочеркасский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12661,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11382,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1279,3
Острогорский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11107,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8569,1
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2538,0
Староколутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа