Астрахан ауданы Новочеркасск ауылының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Новочеркасск ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 шілдедегі № 01 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 тамызда № 6763 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, ауыл халқының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Новочеркасск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданы Новочеркасск ауылының құрамдас бөлігі қайта аталсын:
1) Совхозный тұйық көшесі - Достық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Новочеркасск ауылдық
округінің әкімі
Т.Оспанов

О переименовании составной части села Новочеркасское Астраханского района
Решение акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 19 июля 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 августа 2018 года № 6763
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким Новочеркасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать составную часть села Новочеркасское Астраханского района:
1) переулок Совхозный – на улицу Достык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Новочеркасского
сельского округа
Т.Оспанов