Астрахан ауданы Первомай ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Первомай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 тамызда № 6761 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, ауыл халқының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Первомай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданы Первомай ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) Комсомольская көшесін - Жастар көшесіне;
2) РТС көшесін - Жеңіс көшесіне;
3) РТС № 1 тұйық көшесі көшесін - Достық көшесіне;
4) РТС № 2 тұйық көшесі көшесін - Еңбек көшесіне;
5) РТС № 3 тұйық көшесі көшесін - Береке көшесіне;
6) РТС № 4 тұйық көшесі көшесін - Батыс көшесіне;
7) РТС № 5 тұйық көшесі көшесін - Бірлік көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Первомай ауылдық
округінің әкімі
В.Дембицкий

О переименовании составных частей села Первомайка Астраханского района
Решение акима Первомайского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 17 июля 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 августа 2018 года № 6761
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким Первомайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Первомайка Астраханского района:
1) улицу Комсомольская - на улицу Жастар;
2) улицу РТС - на улицу Женис;
3) улицу РТС переулок № 1 - на улицу Достык;
4) улицу РТС переулок № 2 - на улицу Енбек;
5) улицу РТС переулок № 3 - на улицу Береке;
6) улицу РТС переулок № 4 - на улицу Батыс;
7) улицу РТС переулок № 5 - на улицу Бирлик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Первомайского
сельского округа
В. Дембицкий