Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 6С-19/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 6397 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6322 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерге:
1) кірістер – 3593650,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 603961,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13105,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 61453,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2915131,0 мың теңге;
2) шығындар – 3609130,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6767,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 10823,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4056,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 22247,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 22247,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10823,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4056,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15480,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 19 - сессияның
төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы әкімінің м.а. Ә.Рақымжанов
5 ақпан 2018 жыл
Бұланды аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 5 ақпандағы

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-17/1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 5 февраля 2018 года № 6С-19/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2018 года № 6397
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-17/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6322, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3593650,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 603961,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 13105,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 61453,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2915131,0 тысяча тенге;
2) затраты – 3609130,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6767,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 10823,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4056,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета - - 22247,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22247,0 тысяч тенге:
поступления займов – 10823,0 тысячи тенге;
погашение займов – 4056,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15480,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
19 внеочередной сессии,
секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о.акима Буландынского
района
А.Рахимжанов
5 февраля 2018 года
Приложение
к решению Буландынского
районного маслихата
от 5 февраля 2018 года