Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 6С-22/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 сәуірде № 6575 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің, 109 бабының, 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6322 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерге:
1) кірістер – 3674560,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 603961,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13105,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 61453,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2996041,0 мың теңге;
2) шығындар – 3690040,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7153,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 10823,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3669,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 22633,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 22633,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10823,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3669,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15480,0 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 236271,0 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер ескерілсін, соның iшiнде:
1) облыстық бюджеттен дамытуға 30721,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
30721,0 мың теңге коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға;
2) республикалық бюджеттен 50936,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
12316,0 мың теңге еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде: 10211,0 мың теңге ішінара еңбек ақыны субсидиялауға және жастар практикасына, 2105,0 мың теңге Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге;

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-17/1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 5 апреля 2018 года № 6С-22/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 апреля 2018 года № 6575
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-17/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6322,) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3674560,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 603961,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 13105,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 61453,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2996041,0 тысяча тенге;
2) затраты – 3690040,0 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 7153,3 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 10823,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3669,7 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета - - 22633,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22633,3 тысячи тенге:
поступления займов – 10823,0 тысячи тенге;
погашение займов – 3669,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15480,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые трансферты в сумме 236271,0 тысяча тенге, в том числе:
1) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 30721,0 тысяча тенге, в том числе:
30721,0 тысяча тенге на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
2) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 50936,0 тысяч тенге, в том числе:
12316,0 тысяч тенге на развитие рынка труда, в том числе: 10211,0 тысяч тенге на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику, 2105,0 тысяч тенге на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении;

275,0 мың теңге мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
1709,0 мың теңге үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру үшін;
6380,0 мың теңге мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге;
509,0 мың теңге ымдау тілі мамандарының қызметін көрсетуге;
572,0 мың теңге техникалық көмекші құралдарының (компенсаторлық) тізімін кеңейтуге;
9084,0 мың теңге халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
15001,0 мың теңге мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне;
1727,0 мың теңге тілдік курстарынан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
3303,0 мың теңге негізгі қызметкердің оқуға кеткен мерзіміне ауыстырған мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
60,0 мың теңге мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға.
2) облыстық бюджеттен 154614,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
14281,0 мың теңге білім беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға;
43000,0 мың теңге автомобиль жолдарын жөндеуге;
33679,0 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
2400,0 мың теңге бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге;
10459,0 мың теңге қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға;
50795,0 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 3669,7 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу көзделгені ескерiлсiн.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 22 – сессияның
төрағасы
Г.Желтов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының
әкімі
Ж.Нұркенов
5 сәуір 2018 жыл
Бұланды аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 5 сәуірдегі

275,0 тысяч тенге на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
1709,0 тысяч тенге на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
6380,0 тысяч тенге на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
509,0 тысяч тенге на оказание услуг специалиста жестового языка;
572,0 тысячи тенге на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств;
9084,0 тысячи тенге на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
15001,0 тысяча тенге на выплату государственной адресной социальной помощи;
1727,0 тысяч тенге на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
3303,0 тысячи тенге на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
60,0 тысяч тенге на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
2) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 154614,0 тысяч тенге, в том числе:
14281,0 тысяча тенге на приобретение школьных автобусов для объектов образования;
43000,0 тысячи тенге на ремонт автомобильных дорог;
33679,0 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2400,0 тысяч тенге на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой;
10459,0 тысяч тенге на реализацию краткосрочного профессионального обучения;
50795,0 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 3669,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель 22
внеочередной сессии
Г.Желтов
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского
района
Ж.Нуркенов
5 апреля 2018 года
Приложение
к решению Буландынского
районного маслихата
от 5 апреля 2018 года