Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымдағы № 6С-24/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 маусымда № 6659 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6322 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4190586,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 619961,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13105,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 72453,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3485067,5 мың теңге;
2) шығындар – 4208524,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7153,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 10823,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3669,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 25091,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25091,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10823,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3669,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17937,8 мың теңге.";
2 тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2018 жылға аудандық бюджетте 9285,0 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органның резерві қарастырылсын.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органға аудандық бюджеттен берiлетiн 11885,0 мың теңге сомасындағы трансферттер көлемi көзделгені ескерілсін, соның iшiнде:
Айнакөл ауылдық округі
409,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округі

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-17/1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 4 июня 2018 года № 6С-24/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 июня 2018 года № 6659
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-17/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6322,) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4190586,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 619961,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 13105,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 72453,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3485067,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4208524,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7153,3 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 10823,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3669,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета - - 25091,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25091,1 тысяча тенге:
поступления займов – 10823,0 тысячи тенге;
погашение займов – 3669,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17937,8 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 9285,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета органам местного самоуправления в сумме 11885,0 тысяч тенге, в том числе:
Айнакольскому сельскому округу
409,0 тысяч тенге;
Амангельдинскому сельскому округу

1176,0 мың теңге;
Даниловка ауылдық округі
954,0 мың теңге;
Ерголка ауылдық округі
1009,0 мың теңге;
Журавлевка ауылдық округі
2283,0 мың теңге;
Капитоновка ауылдық округі
2237,0 мың теңге;
Карамышевка ауылдық округі
972,0 мың теңге;
Никольск ауылдық округі
1152,0 мың теңге;
Новобратск ауылдық округі
1693,0 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 725297,5 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның iшiнде:
1) облыстық бюджеттен дамытуға 253024,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
53024,3 мың теңге коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға;
200000,0 мың теңге бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
2) республикалық бюджеттен 50936,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
12316,0 мың теңге еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде: 10211,0 мың теңге ішінара еңбек ақыны субсидиялауға және жастар практикасына, 2105,0 мың теңге Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге;
275,0 мың теңге мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
1709,0 мың теңге үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру үшін;
6380,0 мың теңге мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге;
509,0 мың теңге ымдау тілі мамандарының қызметін көрсетуге;
572,0 мың теңге техникалық көмекші құралдарының (компенсаторлық) тізімін кеңейтуге;
9084,0 мың теңге халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
15001,0 мың теңге мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне;
1727,0 мың теңге тілдік курстарынан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
3303,0 мың теңге негізгі қызметкердің оқуға кеткен мерзіміне ауыстырған мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
60,0 мың теңге мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға.
3) облыстық бюджеттен 421337,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
14281,0 мың теңге білім беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға;
43000,0 мың теңге автомобиль жолдарын жөндеуге;

1176,0 тысяч тенге;
Даниловскому сельскому округу
954,0 тысячи тенге;
Ергольскому сельскому округу
1009,0 тысяч тенге;
Журавлевскому сельскому округу
2283,0 тысячи тенге;
Капитоновскому сельскому округу
2237,0 тысяч тенге;
Карамышевскому сельскому округу
972,0 тысячи тенге;
Никольскому сельскому округу
1152,0 тысячи тенге;
Новобратскому сельскому округу
1693,0 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые трансферты в сумме 725297,5 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 253024,3 тысячи тенге, в том числе:
53024,3 тысячи тенге на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
200000,0 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
2) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 50936,0 тысяч тенге, в том числе:
12316,0 тысяч тенге на развитие рынка труда, в том числе: 10211,0 тысяч тенге на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику, 2105,0 тысяч тенге на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении;
275,0 тысяч тенге на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
1709,0 тысяч тенге на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
6380,0 тысяч тенге на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
509,0 тысяч тенге на оказание услуг специалиста жестового языка;
572,0 тысячи тенге на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств;
9084,0 тысячи тенге на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
15001,0 тысяча тенге на выплату государственной адресной социальной помощи;
1727,0 тысяч тенге на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
3303,0 тысячи тенге на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
60,0 тысяч тенге на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
3) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 421337,2 тысяч тенге, в том числе:
14281,0 тысяча тенге на приобретение школьных автобусов для объектов образования;
43000,0 тысячи тенге на ремонт автомобильных дорог;

33679,0 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
2400,0 мың теңге бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге;
10459,0 мың теңге қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға;
303782,0 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
1200,0 мың теңге мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге;
6128,7 мың теңге аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтауға;
6407,5 мың теңге еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде: 2800,0 мың теңге жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға; 3607,5 мың теңге жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға грант.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
24 – сессияның
төрағасы
Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының
әкімі
Ж.Нұркенов
4 маусым 2018 жыл
Бұланды аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 4 маусымдағы
№ 6С-24/1 шешіміне
1 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының

33679,0 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2400,0 тысяч тенге на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой;
10459,0 тысяч тенге на реализацию краткосрочного профессионального обучения;
303782,0 тысячи тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства;
1200,0 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников для школ;
6128,7 тысяч тенге на оснащение Wi-Fi сетями районные и городские школы;
6407,5 тысяч тенге на развитие рынка труда, в том числе: 2800,0 тысяч тенге на трудоустройство через частные агентства занятости; 3607,5 тысяч тенге на гранты на реализацию новых бизнес-идей.";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель 24
внеочередной
сессии
Б.Кажаканов
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского
района
Ж.Нуркенов
4 июня 2018 года
Приложение 1
к решению Буландынского районного маслихата
от 4 июня 2018 года № 6С-24/1
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата

27196,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25950,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
893,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
353,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15314,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15314,2
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
10333,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10333,0
02
Қорғаныс
3970,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3970,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3970,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1200,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1200,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1200,0
04
Бiлiм беру
2837143,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2637143,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13682,0
003
Жалпы білім беру
2021071,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
53738,0
006
Балаларға қосымша білім беру
73903,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
114975,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23327,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
23055,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
365,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
288826,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

27196,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25950,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
893,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
353,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
15314,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
15314,2
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
10333,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
10333,0
02
Оборона
3970,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3970,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3970,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1200,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1200,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1200,0
04
Образование
2837143,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
2637143,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13682,0
003
Общеобразовательное обучение
2021071,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
53738,0
006
Дополнительное образование для детей
73903,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
114975,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23327,0
018
Организация профессионального обучения
23055,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
365,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
288826,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

24201,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
200000,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
200000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
182696,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4579,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4579,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
171162,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27324,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
47640,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16176,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
300,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27428,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
525,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
450,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15000,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24799,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7461,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4059,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6835,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6835,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
120,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
120,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
389976,6
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараты
481,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
481,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
66186,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
53104,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

24201,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
200000,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
200000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
182696,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4579,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4579,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
171162,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27324,0
002
Программа занятости
47640,5
005
Государственная адресная социальная помощь
16176,0
006
Оказание жилищной помощи
300,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27428,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
525,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
450,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15000,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24799,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
7461,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4059,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6835,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6835,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
120,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
120,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
389976,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
481,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
481,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
66186,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
53104,3
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

44632,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
8416,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
21178,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7245,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8190,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
5743,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
16369,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5889,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3200,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7280,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
45408,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5360,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
5360,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17295,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17295,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9297,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9297,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
13456,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12856,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
600,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16227,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8669,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8669,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
7558,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7558,0
12
Көлiк және коммуникация
6794,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6794,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

44632,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8416,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
21178,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7245,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8190,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5743,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
16369,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5889,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3200,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7280,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
45408,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5360,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5360,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17295,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17295,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9297,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9297,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
13456,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12856,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
600,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16227,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8669,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
8669,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7558,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7558,0
12
Транспорт и коммуникации
6794,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6794,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям