Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С18-2 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 6С25-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 мамырда № 6612 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С18-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6307 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018– 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1241462,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 193441,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2733,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4289,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1040999,0 мың теңге;
2) шығындар – 1259931,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16299,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21645,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5346,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 34768,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34768,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 21645,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5346,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18469,4 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. Жергілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 1000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімінің 1, 3, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
О.Глашев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының
әкімі
Е.Исабеков
2018 жылғы 27 сәуір
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 27 сәуірдегі

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С18-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2018 года № 6С25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 мая 2018 года № 6612
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С18-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6307, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1241462,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 193441,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2733,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4289,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1040999,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1259931,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16299,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21645,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5346,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34768,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34768,4 тысяч тенге:
поступление займов – 21645,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5346,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18469,4 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 1000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 3, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
О.Глашев
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Егиндыкольского
района
Е.Исабеков
27 апреля 2018 года
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 27 апреля 2018 года

74126,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
73342,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
73342,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22038,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21063,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
217,3
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
758,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9480,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9480,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7829,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7829,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13319,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13319,0
02
Қорғаныс
1994,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1994,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
984,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
932,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
78,0
04
Бiлiм беру
670763,4
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
670289,0
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
35999,0
004
Жалпы білім беру
505864,0
Функционалдық топ
мың теңге Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5279,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

74126,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
73342,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
73342,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22038,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21063,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
217,3
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
758,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9480,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
9480,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7829,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7829,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13319,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13319,0
02
Оборона
1994,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1994,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
984,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
932,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
78,0
04
Образование
670763,4
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
670289,0
Функциональная группа
тысяч тенге Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
35999,0
004
Общеобразовательное обучение
505864,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5279,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей