Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С18-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 қазандағы № 6С28-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қарашада № 6850 болып тіркелді
РҚАО-ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С18-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6307 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018– 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1251938,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 183590,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3178,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4289,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1060881,2 мың теңге;
2) шығындар – 1266713,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22398,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27744,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5346,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3456,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4800,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1344,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40629,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40629,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 27506,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5346,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18469,4 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. Жергілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 425,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімінің 1, 4, 5, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
М.СерікбаевБ.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының
әкімі
Е.Исабеков
2018 жылғы 31 қазан
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 31 қазандағы

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С18-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31 октября 2018 года № 6С28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 ноября 2018 года № 6850
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С18-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6307, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1251938,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 183590,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3178,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4289,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1060881,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1266713,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22398,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27744,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5346,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3456,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4800,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1344,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 40629,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40629,6 тысяч тенге:
поступление займов – 27506,2 тысяч тенге;
погашение займов – 5346,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18469,4 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 425,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
М.Серикбаев
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Егиндыкольского района
Е.Исабеков
31 октября 2018 года
Приложение 1
к решению Егиндыкольского районного маслихата
от 31 октября 2018 года

3 660,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
8 984,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
1 575,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
8 254,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 569,4
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
137,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
408,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
1 084,3
Еңбек нарығын дамытуға
7 009,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға

3 660,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
8 984,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1 575,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
8 254,0
Отдел занятости и социальных программ района
19 569,4
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
137,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
408,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
1 084,3
На развитие рынка труда
7 009,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

1 450,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
4 554,1
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
4 927,0
Бюджеттік кредиттер
27 506,2
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
27 506,2
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
27 506,2
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 31 қазандағы
№ 6С28-2 шешіміне
3 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С18-2 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
Барлығы

1 450,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4 554,1
На выплату государственной адресной социальной помощи
4 927,0
Бюджетные кредиты
27 506,2
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
27 506,2
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
27 506,2
Приложение 3
к решению Егиндыкольского районного маслихата
от 31 октября 2018 года
№ 6С28-2
Приложение 5
к решению Егиндыкольского районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 6С18-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
Всего

135 357,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
104 184,5
оның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 640,3
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2 640,3
Ауданның ветеринария бөлімі
16 819,7
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
14 721,7
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
1 188,0
Ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге
910,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
73 524,5
Бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
16 744,0
Бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
49 996,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге

135 357,8
Целевые текущие трансферты
104 184,5
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
2 640,3
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2 640,3
Отдел ветеринарии района
16 819,7
На проведение противоэпизоотических мероприятий
14 721,7
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
1 188,0
На проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
910,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
73 524,5
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
16 744,0
На ремонт объектов образования
49 996,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"