Егіндікөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 18 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 7008 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес Егіндікөл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Егіндікөл ауданы әкімінің "Егіндікөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 13 шілдедегі № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4932 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 тамызда "Егіндікөл" аудандық газетінде жарияланған) шешімі;
2) Егіндікөл ауданы әкімінің "Егіндікөл ауданы әкімінің "Егіндікөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 13 шілдедегі № 2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 2 қарашадағы № 4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5069 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 желтоқсанда "Егіндікөл" аудандық газетінде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.М. Есмағамбетовке жүктелсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі Е.Исабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
Т.Березнева
2018 жылғы "29" желтоқсан
Егіндікөл ауданы әкімінің
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 18 шешіміне
қосымша
Егіндікөл ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімінің 29.12.2022 № 7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 378 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білімбөлімі Егіндікөл ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 6.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Транспортная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Джакубаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Стадионная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Линейная көшесі 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; Водопроводная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Элеваторная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; Станционная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Казахская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Южная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20.
№ 379 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Егіндікөл ауданы ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Егіндікөл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Победы көшесі, 11.

Об образовании избирательных участков на территории Егиндыкольского района
Решение акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 29 декабря 2018 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2018 года № 7008.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Егиндыкольского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Егиндыкольского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение акима Егиндыкольского района "Об образовании избирательных участков на территории Егиндыкольского района" от 13 июля 2015 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4932, 24 августа 2015 года опубликовано в районной газете "Егіндікөл");
2) решение акима Егиндыкольского района "О внесении изменения в решение акима Егиндыкольского района от 13 июля 2015 № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Егиндыкольского района" от 2 ноября 2015 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5069, 7 декабря 2015 года опубликовано в районной газете "Егіндікөл").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Есмагамбетова Б.М.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района Е.Исабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Егиндыкольской
районной территориальной
избирательной комиссии
Т.Березнева
"29" декабря 2018 год
Приложение к решению
акима Егиндыкольского
района от 29 декабря
2018 года № 18
Избирательные участки на территории Егиндыкольского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 29.12.2022 № 7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Избирательный участок № 378
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1 села Егиндыколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 6.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район село Егиндыколь, улица Транспортная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Джакубаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; улица Стадионная 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; улица Линейная 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; улица Водопроводная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Элеваторная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; улица Станционная 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Казахская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; улица Южная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 379
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание государственного коммунального казенного предприятия "Егиндыкольский районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Егиндыкольского района, улица Победы 11.

Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34; Гагарин көшесі 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Октябрьская көшесі 1, 3, 5, 8, 11; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Пушкин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Северная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 380 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Егіндікөл ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 11.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Береговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Набережная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Приозерная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Ленин көшесі 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Дорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Пролетарская көшесі 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13; Зеленая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Нефтебазовская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.
№ 381 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Полтавское ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Полтавское ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Центральная көшесі 16.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Полтавское ауылы.
№ 382 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Көркем ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Көркем ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Көркем көшесі, 17.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Көркем ауылы.
№ 383 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Буревестник ауылы, "Егіндікөл ауданы Буревестник ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Орталық көшесі, 1.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Буревестник ауылы.
№ 384 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Тоғанас ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Тоғанас ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Тоғанас ауылы.
№ 385 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Ұзынкөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 29.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Ұзынкөл ауылы.
№ 386 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Абай ауылы, "Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дружба көшесі, 4.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Абай ауылы.
№ 387 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Спиридоновка ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білімбөлімі Спиридоновка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Горький көшесі, 8.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Спиридоновка ауылы.
№ 388 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жалманқұлақ ауылы, "Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ленин көшесі, 11.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жалманқұлақ ауылы.
№ 389 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жұлдыз ауылы, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Егіндікөл аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны медициналық пунктінің ғимараты, Школьная көшесі, 1.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жұлдыз ауылы.
№ 390 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Қоржынкөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Қоржынкөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 18.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Қоржынкөл ауылы.
№ 391 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Бауман ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Бауман ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 1.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Бауман ауылы.
№ 758 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Егіндікөл ауылы, Агротехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесі, Егіндікөл ауылы, Гагарин көшесі 3.

Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район село Егиндыколь, улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34; улица Гагарина 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; улица Октябрьская 1, 3, 5, 8, 11; улица Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Пушкина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Северная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 380
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Егиндыколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 11.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица Набережная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Приозерная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Ленина 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; улица Дорожная 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Пролетарская 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13; улица Зеленая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Нефтебазовская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 381
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Полтавское, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Полтавское отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Центральная 16.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Полтавское.
Избирательный участок № 382
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коркем, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Коркем отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Коркем 17.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коркем.
Избирательный участок № 383
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Буревестник, здание государственного учреждения "Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района", улица Орталық 1.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Буревестник.
Избирательный участок № 384
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Тоганас, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Тоганас отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Ыбырай Алтынсарина 40.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Тоганас.
Избирательный участок № 385
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Узынколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Узынколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 29.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Узынколь.
Избирательный участок № 386
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Абай, здание государственного учреждения "Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района", улица Дружбы 4.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Абай.
Избирательный участок № 387
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Спиридоновка, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Спиридоновка отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Горького 8.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Спиридоновка.
Избирательный участок № 388
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жалманкулак, здание государственного учреждения "Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района", улица Ленина 11.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жалманкулак.
Избирательный участок № 389
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жулдыз, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Егиндыкольская центральная районная больница при управлении здравоохранения Акмолинской области", улица Школьная 1.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жулдыз.
Избирательный участок № 390
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коржинколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Коржинколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 18.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коржинколь.
Избирательный участок № 391
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Бауманское, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Бауманское отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 1.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Бауманское.
Избирательный участок № 758
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание государственного коммунального казенного предприятия "Агротехнический колледж, село Егиндыколь" при управлении образования Акмолинской области село Егиндыколь, улица Гагарина 3.

Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Комсомольская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Мир көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Спортивная көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Жеңіс көшесі 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; Шағын аудан көшесі 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20; Жамбыл көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20; Абая көшесі 1, 2, 3, 4, 1а; Киров көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Школьная көшесі, 1 3, 5, 7; Медиков көшесі 1, 3, 5, 7, 9.
№ 759 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, "Егіндікөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Победы көшесі 7.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Восточная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36; Калинин көшесі1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Новая көшесі1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Целинная көшесі1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37.

Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Комсомольская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Мира 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; улица Спортивная 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; улица Победы 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; улица Микрорайон 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20; улица Джамбула 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20; улица Абая 1, 2, 3, 4, 1а; улица Кирова 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; улица Школьная 1, 3, 5, 7; улица Медиков 1, 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 759
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание государственного учреждения "Аппарат акима Егиндыкольского района", улица Победы 7.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район село Егиндыколь, улица Восточная 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36; улица Калинина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Новая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37.