2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С30-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 7036 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 544 670,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 302 997,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 659,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 130,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 232 884,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 561 639,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 748,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 150,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 402,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -5 147 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 147 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 570,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 570,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 150,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 402,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 822,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 6С40-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кіріс бөлігінің түсетін түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 6С30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2019 года № 7036.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 544 670,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 302 997,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 659,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 130,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 232 884,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 561 639,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 748,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 402,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -5 147 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 147 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 570,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 570,0 тысяч тенге:
поступление займов – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 402,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 822,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2019 № 6С40-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
2) неналоговых поступлений:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим;
прочие неналоговые поступления;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
жерді сату;
4) трансферттердің түсімдері:
ағымдағы нысаналы трансферттер;
нысаналы даму трансферттері;
субвенциялар.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 2019 жылға 890 783,0 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, 4 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, 5 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздар сомасын өтеу, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 және 2018 жылдар республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыру үшін 11 402,0 мың теңге сомасында бөлінгені, ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 14.11.2019 № 6С39-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге аудандық бюджетте қаражат қайтару көзделгені ескерілсін.
8. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 14.11.2019 № 6С39-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, ауылдық жерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласы қызметкерлерінің қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату ескертілсін.
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетінің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Ауыл, ауылдық округтердің 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2019 жылға арналған трансферттер сомаларын бөлудің көлемдері 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
М.Серикбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл
ауданының әкімі
Е.Исабеков
2018 жылғы 24 желтоқсан
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С30-2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

3) поступлений от продажи основного капитала:
продажи земли;
4) поступлений трансфертов:
целевых текущих трансфертов;
целевых трансфертов на развитие;
субвенций.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрена из областного бюджета субвенция на 2019 год в сумме 890 783,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены суммы погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 и 2018 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 11 402,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2019 № 6С39-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2019 № 6С39-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Учесть, согласно законодательству Республики Казахстан, специалистам образования, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 6.
11. Утвердить бюджетные программы сел, сельских округов на 2019 год, согласно приложению 7.
12. Утвердить на 2019 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 8.
13. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
М.Серикбаев
Секретарь районного
маслихат
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Егиндыкольского района
Е.Исабеков
24 декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С30-2
Районный бюджет на 2019 год

454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
17 940,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 940,0
01
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23 221,0
13
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 060,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
258,0
01
459
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
903,0
13
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 208,0
13
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 208,0
13
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 444,0
13
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 444,0
02
Қорғаныс
2 375,0
02
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 375,0
02
122
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 172,0
02
122
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 110,0
02
122
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
93,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
206,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
206,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
206,0
04
Бiлiм беру
617 891,0
04
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
617 891,0
04
471
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
37 411,0
04
471
004
Жалпы білім беру
535 762,0
04
471
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 873,0
04
471
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
17 940,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
17 940,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23 221,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22 060,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
258,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
903,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 208,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
10 208,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 444,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13 444,0
02
Оборона
2 375,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 375,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 172,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 110,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
93,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
206,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
206,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
206,0
04
Образование
617 891,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
617 891,0
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
37 411,0
004
Общеобразовательное обучение
535 762,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 873,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С30-2 шешіміне
4 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 6С40-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
мың теңге сома
Барлығы
282 157,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
267 007,1
оның iшiнде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеру
143 601,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
15 524,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
42 334,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
42 334,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65 548,1
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
310,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
720,0
Еңбек нарығын дамытуға
17 964,1
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 795,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
5 889,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
38 870,0
Бюджеттік кредиттер
15 150,0
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
15 150,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
15 150,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С30-2 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 6С40-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
мың теңге сома
Барлығы
75 093,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
58 823,9
оның iшiнде:
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 871,2
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
1 159,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
1 711,9
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізуге
3 348,3
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
01
Остатки бюджетных средств
0,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 4 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С30-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2019 № 6С40-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
тысяч тенге сумма
Всего
282 157,1
Целевые текущие трансферты
267 007,1
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
143 601,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
15 524,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
42 334,0
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
42 334,0
Отдел занятости и социальных программ района
65 548,1
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
310,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
720,0
На развитие рынка труда
17 964,1
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 795,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
5 889,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
38 870,0
Бюджетные кредиты
15 150,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
15 150,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
15 150,0
Приложение 5 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С30-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2019 № 6С40-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
тысяч тенге сумма
Всего
75 093,9
Целевые текущие трансферты
58 823,9
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района
6 871,2
На открытие IT-классов в школах
1 159,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
1 711,9
На приобретение и доставку учебников для школ
3 348,3
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних

652,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17 405,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
6 339,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
707,0
Өтініш бойынша көп балалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
1 818,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
8 541,0
Ауданның ветеринария бөлімі
16 690,5
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
16 101,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
589,5
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 857,2
Көше-жол жүйесінің ағымдағы жөндеуі
17 857,2
Нысаналы даму трансферттерi
16 270,0
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 270,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
16 270,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының

652,0
Отдел занятости и социальных программ района
17 405,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
6 339,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
707,0
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
1 818,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
8 541,0
Отдел ветеринарии района
16 690,5
На проведение противоэпизоотических мероприятий
16 101,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
589,5
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
17 857,2
На текущий ремонт улично-дорожной сети
17 857,2
Целевые трансферты на развитие
16 270,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
16 270,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
16 270,0
Приложение 6
к решению Егиндыкольского районного маслихата