Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Біржан сал ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 сәуірде № 6553 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 тамыздағы № С-19/2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 02.08.2022 № С-19/2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509-бабының 5-тармағына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Біржан сал ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
И.Магерко
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданы
әкімінің міндетін
атқарушы
Е.Сабыров
"29" наурыз 2018 жыл
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Еңбекшілдер ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Д.Әділбеков
"29" наурыз 2018 жыл

О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах района Биржан сал
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 29 марта 2018 года № С-22/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 апреля 2018 года № 6553. Утратило силу решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 2 августа 2022 года № С-19/2
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 02.08.2022 № С-19/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах района Биржан сал в десять раз.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
И.Магерко
Секретарь районного
маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима района Биржан сал
Акмолинской области
Е.Сабиров
"29" марта 2018 года
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Енбекшильдерскому
району Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Д.Адильбеков
"29" марта 2018 года