2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-33/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қаңтарда № 7022 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 103 316,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 130 068 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 401,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 963 046,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 170 343,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6 523 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 363 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 840 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 73 550,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 73 550,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 11.12.2019 № С-44/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдерден, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсімдерден, соның ішінде:
мемлекеттік меншігінде мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
басқа да салықтық емес түсімдер.
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 1 791 693 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге аудандық бюджетте республикалық бюджетке қаражатты қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімінің 2018 жылдан 2020 жылға көшірумен;
міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайту.

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № С-33/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2019 года № 7022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 103 316,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 130 068 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 401,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 963 046,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 170 343,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 523 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 363 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 840 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 73 550,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73 550,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения района Биржан сал Акмолинской области от 11.12.2019 № С-44/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины.
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждений по кредитам, выданным из государственного бюджета;
прочих неналоговых поступлений.
3) поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продаж государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продаж земли.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен объем субвенций в сумме 1 791 693 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в республиканский бюджет на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства, в том числе:
переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год;
уменьшение ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование.

5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджетке 4 840 мың теңге сомасында бюджеттік несиелерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Біржан сал ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджет шығысының құрамында Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерде тұрып, қызмет істейтін, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мекемелері мамандарының айлық еңбек ақыларына және тарифтік көрсеткіштеріне 25 пайыз қосымша төлем ақы қарастырылды.
10. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2019 жылға арналған резерві 1 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 12.11.2019 № С-43/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 2019 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 67 027,1 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 26.04.2019 № С-38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес 2019 жылға арналған аудан бюджетінде қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты бағдарламалары бойынша шығындар ескерілсін.
12. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында жергілікті өзін - өзі басқару органдары бойынша 8-қосымшаға сәйкес трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
13. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 50 411 мың теңге сомасындағы субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Степняк қаласы 20 940 мың теңге;
Макинка ауылдық округі 29 471 мың теңге.
13-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында қала, ауылдық округ бюджеттеріне 9-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 13-1-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 26.04.2019 № С-38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 4 840 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
7. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 5.
8. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района Биржан сал.
9. В составе расходов районного бюджета на 2019 год предусмотрены, согласно законодательству Республики Казахстан, доплаты в размере 25 процентов от окладов и тарифных ставок специалистам, проживающим и работающим в сельской местности, организаций образования, социального обеспечения, культуры, финансируемых из районного бюджета.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2019 год в сумме 1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения района Биржан сал Акмолинской области от 12.11.2019 № С-43/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
10-1. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2019 года, в сумме 67 027,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением района Биржан сал Акмолинской области от 26.04.2019 № С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Учесть, в районном бюджете на 2019 год затраты по программам аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа согласно приложению 7 к настоящему решению.
12. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 8 к настоящему решению.
13. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету города, сельского округа в сумме 50 411 тыс.тенге, в том числе:
городу Степняк 20 940 тысяч тенге;
Макинскому сельскому округу 29 471 тысяч тенге.
13-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год, предусмотрены целевые трансферты бюджету города, сельского округа согласно приложению 9.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением района Биржан сал Акмолинской области от 26.04.2019 № С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2019).

2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-33/3 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 11.12.2019 № С-44/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
871309,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
859946,4
оның ішінде:
Азматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қызыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

от 24 декабря 2018 года
№ С-33/3
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 11.12.2019 № С-44/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
871309,4
Целевые текущие трансферты
859946,4
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

439719,8
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
25450
Ауданның білім бөлімі
186639
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
186639
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
208137,6
Ымдау тілі мамандарына қызмет көрсетуге
957
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
119188
Жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттер енгізуге
10959
Үкіметтік емес ұйымдарға әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1526
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
4145
Техникалық көмекші құралдар тізбесін кеңейтуге
956
Еңбек нарығын дамытуға
70406,6
Бюджеттік кредиттер
11363
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
11363
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
11363
Біржан сал ауданы мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-33/3 шешіміне
6-қосымша
2019 жылға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 11.12.2019 № С-44/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
310214
Ағымдағы нысаналы трансферттер
168106,2
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
26459,8
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
2550
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
10921
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
11373
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
1520
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізу (оның ішінде 5-7 сыныптарға өлкетану хрестоматиялар сатып алуға)
95,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14356,4
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау бойынша шығындарды өтеуге
757,5
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
10127
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1616
Көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
1855,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
64345
Бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге

439719,8
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
25450
Отдел образования района
186639
На увеличение оплаты труда учителей и педогогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
186639
Отдел занятости и социальных программ района
208137,6
На оказание услуг специалистам жестового языка
957
На выплату государственной адресной социальной помощи
119188
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
10959
На размещение социального заказа в неправительственных организациях
1526
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4145
На расширение Перечня технических вспомогательных средств
956
На развитие рынка труда
70406,6
Бюджетные кредиты
11363
Отдел экономики и финансов района
11363
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
11363
Приложение 6 к решению
маслихата района Биржан сал
от 24 декабря 2018 года
№ С-33/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 11.12.2019 № С-44/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
310214
Целевые текущие трансферты
168106,2
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
26459,8
На открытие IТ-классов в школах
2550
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
10921
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
11373
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1520
На приобретение и доставку учебников для школ (в том числе на приобретение хрестоматий по краеведению для 5-7 классов)
95,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14356,4
По возмещению расходов по найму жилья для переселенцев и оралманов
757,5
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
10127
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
1616
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
1855,9
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
64345
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой

1001
Еңбекшілдер ауылдық округі
1706
Үлгі ауылдық округі
2471
Заозерный ауылы
421
Кенашы ауылы
572
Мамай ауылы
322
Краснофлот ауылы
299
Біржан сал ауданы мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-33/3 шешіміне
9-қосымша
2019 жылға аудандық бюджеттен қала, ауылдық округ бюджеттеріне ағымдағы трансферттері
Ескерту. Шешім 9-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 26.04.2019 № С-38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 12.11.2019 № С-43/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
28956,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
28956,4
оның ішінде:
Степняк қаласы әкімінің аппаратына
18318,1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2097
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
911,3
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
300
Степняк қаласындағы Симов Гирей, Сәкен Сейфуллин, Жақан Сыздықов көшелеріндегі жарықтандыру құрылғысына
5200
Степняк қаласындағы Кенесары көшесіндегі жарықтандыру құрылғысына
4800
Степняк қаласындағы Первомайская көшесіндегі жарықтандыру құрылғысына
2540
Степняк қаласындағы Шокан Уәлиханов көшесіндегі жарықтандыру құрылғысына
1330
Степняк қаласындағы Біржан сал көшесінде темір-бетон еуроқоршау дайындау және орнатуға
991
Степняк қаласы сәндік-көркем безендіруге
148,8
Макинка ауылдық округі әкімінің аппараты
10638,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2438
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1074
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
410
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
6562,3
Материалды- техникалық базасын нығайтуға
154

1001
Енбекшильдерский сельский округ
1706
Ульгинский сельский округ
2471
село Заозерное
421
село Кенащи
572
село Мамай
322
село Краснофлотское
299
Приложение 9 к решению
маслихата района Биржан сал
от 24 декабря 2018 года
№ С-33/3
Целевые трансферты из районного бюджета бюджету города, сельского округа на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением района Биржан сал Акмолинской области от 26.04.2019 № С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 12.11.2019 № С-43/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
28956,4
Целевые текущие трансферты
28956,4
В том числе:
Аппарат акима города Степняка
18318,1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2097
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
911,3
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300
На устройство освещения по улицам Симов Гирея, Сакена Сейфулина, Жакана Сыздыкова города Степняка
5200
На устройство освещения по улице Кенесары города Степняка
4800
На устройство освещения по улице Первомайская города Степняка
2540
На устройство освещения по улице Шокана Уалиханова города Степняка
1330
На изготовление и установку железно-бетонного еврозабора по улице Биржан сал города Степняка
991
На декоративно-художественное оформление города Степняка
148,8
Аппарат акима Макинского сельского округа
10638,3
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2438
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1074
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
410
На организацию водоснабжения населенных пунктов
6562,3
На укрепление материально-технической базы
154