Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 17/4 "Қызметін Есіл ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 24/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 6390 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Қызметін Есіл ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 29 тамыздағы № 17/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6080 тіркелген, 2017 жылғы 26 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Господарь
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының
әкімі
Т.Ерсейітов
2 ақпан 2018 жыл
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Есіл ауданы
бойыншаМемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Ташенов
2 ақпан 2018 жыл

О признании утратившим силу решения Есильского районного маслихата от 29 августа 2017 года № 17/4 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Есильского района"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 2 февраля 2018 года № 24/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2018 года № 6390
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Есильского района" от 29 августа 2017 года № 17/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6080, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 сентября 2017 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Господарь
Секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Т.Ерсеитов
2 февраля 2018 года
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Есильскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ж.Ташенов
2 февраля 2018 года