Есіл ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № а-4/108 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 мамырда № 6598 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Есильскому району на 2018 год
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 12 апреля 2018 года № а-4/108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 мая 2018 года № 6598
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Есіл ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Есильскому району на 2018 год.

2. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары Д.И. Нұрлыбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға тарайды.
Аудан әкімі Т.Ерсейітов
Ақмола облысы
Есіл ауданы әкімдігінің

2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Нурлыбекова Д.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Аким района Т.Ерсеитов
Утвержден
постановлением акимата
Есильского района
Акмолинской области

2018 жылғы 12 сәуірдегі
№ а-4/108 қаулысымен
бекітілген
Есіл ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ұйымның атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына ата- ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
1
2
3
4
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Есіл қаласы № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Қарлығаш" шағын орталығы
25
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ақсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Бөбек" шағын орталығы
30
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Бұзұлық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Айналайын" шағын орталығы
15
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Дальний орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Күншуақ" шағын орталығы
20
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Двуречный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балапан" шағын орталығы
15
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Двуречный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Раушан" шағын орталығы
30
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ейский негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Жұлдыз" шағын орталығы
20
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Жаныспай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Қоңырау" шағын орталығы
15
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы Игілік негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балдаурен" шағын орталығы
15
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Калачи бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Аққу" шағын орталығы
15
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Қаракөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Шұғыла" шағын орталығы
25
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ковыльный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Арман" шағын орталығы
15
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Комсомол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ақбота" шағын орталығы
30
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Құмай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балақай" шағын орталығы
15
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ленинский бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Көгершін" шағын орталығы
15
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Любимовский негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балапан" шағын орталығы
20
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Маяковский орта мектебі мектеп жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Сәулем" шағын орталығы
30
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Мирный негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Тұлпар" шағын орталығы
15
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Московский орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Қуаныш" шағын орталығы
20
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Победа орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Бұлақ" шағын орталығы
20
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Сұрған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Айгөлек" шағын орталығы
25
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Октябрдің 37 жылдығы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Солнышко" шағын орталығы
50
7500
16 336
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ярославка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Меруерт" шағын орталығы
20
7500
16 336
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы Есіл қалалық № 1 "Гүлдер" бөбек-бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны

от 12 апреля 2018года
№ а-4/108
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Есильскому району на 2018 год
Наименование организации
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника (тенге)
1
2
3
4
Мини-центр "Қарлығаш" при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 1 города Есиль отдела образования Есильского района"
25
7500
16 336
Мини-центр "Бөбек" при коммунальном государственном учреждении "Аксайская средняя школа отдела образования Есильского района"
30
7500
16 336
Мини-центр "Айналайын" при коммунальном государственном учреждении "Бузулукская начальная школа отдела образования Есильского района"
15
7500
16 336
Мини-центр "Күншуақ" при коммунальном государственном учреждении "Дальнянская средняя школа отдела образования Есильского района"
20
7500
16 336
Мини-центр "Балапан" при коммунальном государственном учреждении "Двуреченская средняя школа отдела образования Есильского района"
15
7500
16 336
Мини-центр "Раушан" при коммунальном государственном учреждении "Двуреченская средняя школа отдела образования Есильского района"
30
7500
16 336
Мини-центр "Жұлдыз" при коммунальном государственном учреждении "Ейская основная школа отдела образования Есильского района"
20
7500
16 336
Мини-центр "Қоңырау" при коммунальном государственном учреждении "Жаныспайская основная школа отдела образования Есильского района"
15
7500
16 336
Мини-центр "Балдаурен" при коммунальном государственном учреждении "Игликская основная школа имени Ыбрая Алтынсарина отдела образования Есильского района"
15
7500
16 336
Мини-центр "Аққу" при коммунальном государственном учреждении "Калачевская начальная школа отдела образования Есильского района"
15
7500
16 336
Мини-центр "Шұғыла" при коммунальном государственном учреждении "Каракольская средняя школа отдела образования Есильского района"
25
7500
16 336
Мини-центр "Арман" при коммунальном государственном учреждении "Ковыльненская средняя школа отдела образования Есильского района"
15
7500
16 336
Мини-центр "Ақбота" при коммунальном государственном учреждении "Комсомольская средняя школа отдела образования Есильского района"
30
7500
16 336
Мини-центр "Балақай" при коммунальном государственном учреждении "Кумайская основная школа отдела образования Есильского района"
15
7500
16 336
Мини-центр "Көгершін" при коммунальном государственном учреждении "Ленинская начальная школа отдела образования Есильского района"
15
7500
16 336
Мини-центр "Балапан" при коммунальном государственном учреждении "Любимовская основная школа отдела образования Есильского района"
20
7500
16 336
Мини-центр "Сәулем" при коммунальном государственном учреждении "Маяковская средняя школа с пришкольным интернатом отдела образования Есильского района"
30
7500
16 336
Мини-центр "Тұлпар" при коммунальном государственном учреждении "Мирненская основная школа отдела образования Есильского района"
15
7500
16 336
Мини-центр "Қуаныш" при коммунальном государственном учреждении "Московская средняя школа отдела образования Есильского района"
20
7500
16 336
Мини-центр "Бұлақ" при коммунальном государственном учреждении "Побединская средняя школа отдела образования Есильского района"
20
7500
16 336
Мини-центр "Айгөлек" при коммунальном государственном учреждении "Сурганская средняя школа отдела образования Есильского района"
25
7500
16 336
Мини-центр "Солнышко" при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа имени 37 лет Октября отдела образования Есильского района"
50
7500
16 336
Мини-центр "Меруерт" при коммунальном государственном учреждении "Ярославская основная школа отдела образования Есильского района"
20
7500
16 336
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 1 "Гульдер" города Есиль при акимате Есильского района Акмолинской области"

205
үш жасқа дейін -7500
үш жастан бастап-8500
22 438
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы Есіл қалалық № 2 "Болашақ" бала-бақшасы" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны
140
8500
31 861
"Есіл ауданының білім беру бөлімі Есіл қалалық № 3 "Балбөбек" Бөбек-бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорыны
200
үш жасқа дейін -7500
үш жастан бастап-8500
үш жасқа дейін -13 867
үш жастан бастап- 31 861
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Айналайын" бөбек-бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны

205
до трех лет -7500
от трех лет 8500
22 438
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад № 2 "Болашақ" города Есиль при акимате Есильского района Акмолинской области"
140
8500
31 861
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 3 города Есиль "Балбөбек" отдела образования Есильского района"
200
до трех лет 7500
от трех лет 8500
до трех лет -13 867
от трех лет 31 861
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" при акимате Есильского района Акмолинской области"

100
үш жасқа дейін -7500
үш жастан бастап-8500
үш жасқа дейін -13 867
үш жастан бастап- 31 861
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Балдаурен" бөбек-бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны
120
үш жасқа дейін -7500
үш жастан бастап-8500
үш жасқа дейін -13 867
үш жастан бастап- 31 861
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Қарлығаш" Бөбек-бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорыны
100
үш жасқа дейін -7500
үш жастан бастап-8500
үш жасқа дейін -13 867
үш жастан бастап- 31 861
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Құлыншақ" бөбек-бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны
100
үш жасқа дейін -7500
үш жастан бастап-8500
үш жасқа дейін -13 867
үш жастан бастап- 31 861

100
до трех лет -7500
от трех лет 8500
до трех лет -13 867
от трех лет 31 861
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" при акимате Есильского района Акмолинской области"
120
до трех лет -7500
от трех лет 8500
до трех лет -13 867
от трех лет 31 861
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Қарлығаш" при акимате Есильского района Акмолинской области"
100
до трех лет -7500
от трех лет 8500
до трех лет -13 867
от трех лет 31 861
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Құлыншақ" при акимате Есильского района Акмолинской области"
100
до трех лет -7500
от трех лет 8500
до трех лет -13 867
от трех лет 31 861