Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/2 "2018-2020 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красивинский ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 мамырдағы № 31/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 маусымда № 6677 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красивинский ауылдық округінің бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6299 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 99327 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 78970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9357 мың теңге;
трансферттер түсімі 11000 мың теңге;
2) шығындар 99327 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-1 тармағымен толықтырылсын:
"1-1. 2018 жылға арналған Есіл қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 7 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 7 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К.Мистриди
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Т.Ерсейітов
30 мамыр 2018 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 30 мамырдағы
№ 31/2 шешіміне
1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының

О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23/2 "О бюджетах города Есиль, Красивинского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 30 мая 2018 года № 31/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 июня 2018 года № 6677
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, Красивинского сельского округа на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6299, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Есиль на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 99327 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 78970 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9357 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11000 тысяч тенге;
2) затраты 99327 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете города Есиль на 2018 год из районного бюджета предусмотрены целевые трансферты согласно приложению 7.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 7 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Мистриди
Секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Т.Ерсеитов
30 мая 2018 года
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 30 мая
2018 года № 31/2
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата