Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 39/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қарашада № 6854 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6298 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4519399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 719279,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13000,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 34483 мың теңге;
трансферттер түсімі 3752635,9 мың теңге;
2) шығындар 4543048,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 2003641,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 2007215 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3573,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-2027290,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2027290,8 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2018 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Г.Кәрімова
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Т.Ерсейітов
23 қараша 2018 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 23 қарашадағы

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 ноября 2018 года № 39/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2018 года № 6854
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пункта 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6298, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 4519399 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 719279,4 тысячи тенге;
неналоговые поступления 13000,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 34483 тысячи тенге;
поступления трансфертов 3752635,9 тысяч тенге;
2) затраты 4543048,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 2003641,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 2007215 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3573,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-2027290,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2027290,8 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Г.Каримова
Секретарь
районного маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Т.Ерсеитов
23 ноября 2018 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 ноября 2018 года

851
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
6800,6
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
15842
Ауданның бiлiм бөлімі
83456
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
483
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4493
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
9329
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
69151
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
208000
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
208000
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
208000
Бюджеттік несиелер
2007215
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7215
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7215
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000000
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына
2000000
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 23 қарашадағы
№ 39/3 шешіміне
3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 22/2 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1019748,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1019748,3
оның iшiнде:
Ауданның бiлiм бөлімі
158987,9
Бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
106276
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14281
Бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
9597
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
15074
Аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтауға
6185,9
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1728
Есіл ауданының білім беру бөлімінің Есіл қалалық С.Серіков атындағы орта мектебі мектеп жанындағы интернатымен КММ қамтамасыз етуге
5846
Ауданның ветеринария бөлімі
34543,1
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
29564
Ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге
2128
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге

851
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
6800,6
На выплату государственной адресной социальной помощи
15842
Отдел образования района
83456
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
483
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
4493
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
9329
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
69151
Целевые трансферты на развитие
208000
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
208000
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
208000
Бюджетные кредиты
2007215
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7215
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
7215
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2000000
На реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения
2000000
Приложение 3
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 ноября 2018 года
№ 39/3
Приложение 5
к решению Есильского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 22/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
1019748,3
Целевые текущие трансферты
1019748,3
в том числе:
Отдел образования района
158987,9
На ремонт объектов образования
106276
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
14281
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
9597
На приобретение и доставку учебников для школ
15074
На оснащение Wi-Fi сетями районные и городские школы
6185,9
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1728
На содержание КГУ СШ им. С.Серикова г.Есиль с пришкольным интернатом отдела образования Есильского района
5846
Отдел ветеринарии района
34543,1
На проведение противоэпизоотических мероприятий
29564
На проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
2128
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой