2019-2021 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красивинский ауылдық округінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қаңтарда № 7020 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 110360,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 69811 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 189 мың теңге;
трансферттер түсімі 40360,8 мың теңге;
2) шығындар 117990,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-7629,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7629,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 59/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Есіл қаласының бюджетінде, Есіл ауданының Есіл қаласын аббаттандыруға аудандық бюджеттен 4 қосымшаға сәйкес 37730,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 59/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-1. 2019 жылға арналған Есіл қаласының бюджетінде, ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 882 мың теңге сомасында, мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1448 мың теңге сомасындареспубликалық бюджеттен 8 қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 09.04.2019 № 48/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 59/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-2. 2019 жылға арналған Есіл қаласының бюджетінде, бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге 300 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен 10 қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

О бюджетах города Есиль, Красивинского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 42/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2019 года № 7020.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Есиль на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 110360,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 69811 тысяч тенге;
неналоговые поступления 189 тысяч тенге;
поступления трансфертов 40360,8 тысяч тенге;
2) затраты 117990,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-7629,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7629,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2019 № 59/2 (вводится в действие с 01.01.2019 ).
2. Учесть, что в бюджете города Есиль на 2019 год из районного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на благоустройство города Есиль Есильского района в сумме 37730,8 тысяч тенге согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2019 № 59/2 (вводится в действие с 01.01.2019 ).
2-1. Учесть, что в бюджете города Есиль на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы в сумме 882 тысячи тенге, на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1448 тысяч тенге согласно приложению 8.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2019 № 48/2 (вводится в действие с 01.01.2019 ); в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2019 № 59/2 (вводится в действие с 01.01.2019 ).
2-2. Учесть, что в бюджете города Есиль на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300 тысяч тенге согласно приложению 10.

Ескерту. Шешім 2-2-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 59/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2019-2021 жылдарға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджеті тиісінше 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21839 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 600 мың теңге;
трансферттер түсімі 18039 мың теңге;
2) шығындар 22619 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-780) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 780 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 59/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2019 жылға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен 14564 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.
4-1. 2019 жылға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджетінде, ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 1919 мың теңге сомасында, мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1256 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен 9 қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 09.04.2019 № 48/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 59/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-2. 2019 жылға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджетінде, бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге 300 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен 11 қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-2-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 59/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Г.Кәрімова
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Т.Ерсейітов
25 желтоқсан 2018 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 42/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2019 № 59/2 (вводится в действие с 01.01.2019 ).
3. Утвердить бюджет Красивинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 21839 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3200 тысяч тенге;
неналоговые поступления 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов 18039 тысяч тенге;
2) затраты 22619 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-780) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 780 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2019 № 59/2 (вводится в действие с 01.01.2019 ).
4. Учесть, что в бюджете Красивинского сельского округа на 2019 год из районного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 14564 тысячи тенге.
4-1. Учесть, что в бюджете Красивинского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы в сумме 1919 тысяч тенге, на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1256 тысяч тенге согласно приложению 9.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2019 № 48/2 (вводится в действие с 01.01.2019 ); в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2019 № 59/2 (вводится в действие с 01.01.2019 ).
4-2. Учесть, что в бюджете Красивинского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300 тысяч тенге согласно приложению 11.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2019 № 59/2 (вводится в действие с 01.01.2019 ).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Г.Каримова
Секретарь
районного маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Т.Ерсеитов
25 декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 42/2
Бюджет города на 2019 год

3 371
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 42/2 шешіміне
8 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 8-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 09.04.2019 № 48/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 59/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
2 330
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 330
оның iшiнде:
Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты
2 330
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекеленген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
882
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын

3 371
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 8 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 42/2
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 8 в соответствии с решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2019 № 48/2 (вводится в действие с 01.01.2019 ); в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2019 № 59/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
2 330
Целевые текущие трансферты
2 330
в том числе:
Аппарат акима города Есиль Есильского района
2 330
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
882
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих