Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 6С-21/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 сәуірде № 6578 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6287 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2578358,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 396453,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11218,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 31742,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2138945,0 мың теңге;
2) шығындар - 2579949,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1111205,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1113407,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2201,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1112796,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1112796,9 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеу 2201,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Самаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының
әкімі
М.Балпан

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-17/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2018 года № 6С-21/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 апреля 2018 года № 6578
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6287, опубликовано 12 января 2018 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 2578358,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 396453,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 11218,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 31742,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 2138945,0 тысяч тенге;
2) затраты - 2579949,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1111205,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1113407,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2201,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1112796,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1112796,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 2201,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Самаев
Секретарь районного
маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского
района
М.Балпан

2579949,5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
306016,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
17627,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17627,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
79643,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
77143,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2500,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
158302,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
152182,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6120,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31509,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30409,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
600,0
1
2
3
4
5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12316,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12316,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6619,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6619,0
02
Қорғаныс
5022,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5022,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3560,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1300,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
162,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
1400,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1400,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

2579949,5
01
Государственные услуги общего характера
306016,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
17627,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17627,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
79643,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
77143,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2500,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
158302,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
152182,0
022
Капитальные расходы государственного органа
6120,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31509,0
1
2
3
4
5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30409,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
600,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12316,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
12316,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6619,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6619,0
02
Оборона
5022,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5022,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3560,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1300,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
162,0
1
2
3
4
5
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1400,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1400,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

32925,0
эпизотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
25925,0
бруцелезбен ауыратын санитариялық
союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
7000,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
22900,0
автомобиль жолдарын жөндеуге
20000,0
тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығын дамытуға
2900,0
Нысаналы даму трансферттерi
3200,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3200,0
кешенді ведомстволық сараптама өткізумен жобалық-сметалық құжаттарды әзірлеу, Державин қаласы жер асты негіздерінен сумен қамту желілері мен су жүргізуді қайта жөндеу, 3 кезек
3200,0

32925,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий
25925,0
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
7000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
22900,0
на ремонт автомобильных дорог
20000,0
на развитие жилищно-коммунального хозяйства
2900,0
Целевые трансферты на развитие
3200,0
1
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
3200,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкцию водовода и сетей водоснабжения из подземных источников города Державинска, 3 очередь
3200,0