Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/2 "2018-2020 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 6С-23/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 маусымда № 6642 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/2 "2018-2020 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6288 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 74705,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 48800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7905,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 18000,0 мың теңге;
2) шығындар - 74705,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.";
келесі мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2018 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде 7905,0 мың теңге сомасында жергілікті басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Самаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының
әкімі
М.Балпан

О внесении изменений и дополнения в решение Жаркаинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6С-18/2 "О бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2018-2020 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 16 мая 2018 года № 6С-23/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 июня 2018 года № 6642
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6С-18/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6288, опубликовано 12 января 2018 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Державинск Жаркаинского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 74705,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 48800,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7905,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 18000,0 тысяч тенге;
2) затраты - 74705,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете города Державинск на 2018 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств с контрольного счета наличности местного самоуправления в сумме 7905,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Самаев
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Жаркаинского района
М.Балпан