Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 мамырдағы № 6С-24/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 маусымда № 6674 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/2 "2018 -2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6287 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2619765,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 396453,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11218,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 31742,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2180352,1 мың теңге;
2) шығындар - 2621356,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1111205,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1113407,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2201,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1112796,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1112796,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Жүнісов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі М.Балпан

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-17/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 30 мая 2018 года № 6С-24/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 июня 2018 года № 6674
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6287, опубликовано 12 января 2018 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 2619765,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 396453,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 11218,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 31742,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 2180352,1 тысяча тенге;
2) затраты - 2621356,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1111205,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1113407,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2201,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1112796,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1112796,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Жунусов
Секретарь районного
маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского
района
М.Балпан