2019 жылға арналған Жарқайың ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № А-12/373 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 6881 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес, 2019 жылға арналған Жарқайың ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квоталары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г. М. Нұрмағамбетова жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының
әкімі
М.Балпан
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ А-12/373 қаулысына
1 қосымша
2019 жылға арналған Жарқайың ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері
(%)
1
Жарқайың ауданының "Коммунсервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
121
0,8
2
"Дихан-4" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
84
1,2
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ А-12/373 қаулысына
2 қосымша
2019 жылға арналған Жарқайың ауданында бас бостандығынан айыру орандарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері
(%)
1
Жарқайың ауданының "Коммунсервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
121
0,8
2
"Дихан-4" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
84
1,2

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Жаркаинском районе на 2019 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 29 ноября 2018 года № А-12/373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2018 года № 6881
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Жаркаинском районе на 2019 год, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурмагамбетову Г. М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Жаркаинского района
М.Балпан
Приложение 1
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 29 ноября 2018 года
№ А-12/373
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Жаркаинском районе на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты
(%)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Коммунсервис" Жаркаинского района
121
0,8
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дихан-4"
84
1,2
Приложение 2
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 29 ноября 2018 года
№ А-12/373
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Жаркаинском районе на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты
(%)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Коммунсервис" Жаркаинского района
121
0,8
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дихан-4"
84
1,2