Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-32/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 6928 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6287 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2908397,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 392289,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10591,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 46571,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2458946,2 мың теңге;
2) шығындар - 2920991,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 889415,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 891617,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2201,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -902009,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 902009,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Әубәкіров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының
әкімі
М.Балпан

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-17/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2018 года № 6С-32/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2018 года № 6928
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6287, опубликовано 12 января 2018 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2908397,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 392289,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10591,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 46571,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 2458946,2 тысячи тенге;
2) затраты – 2920991,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 889415,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 891617,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2201,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -902009,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 902009,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
С.Аубакиров
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Жаркаинского района
М.Балпан

18342,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17842,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
78022,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
76713,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1309,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
156560,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
150442,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6118,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30912,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30018,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
506,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
388,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13714,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13714,2
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6619,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6619,0
02
Қорғаныс
4403,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4403,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3103,9
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1300,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
2779,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2779,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2779,0
04
Бiлiм беру
1637925,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1599646,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15179,7
003
Жалпы білім беру
1186026,4
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу

18342,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17842,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
78022,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
76713,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1309,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
156560,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
150442,0
022
Капитальные расходы государственного органа
6118,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30912,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30018,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
506,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
388,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13714,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
13714,2
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6619,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6619,0
02
Оборона
4403,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4403,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3103,9
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1300,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2779,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2779,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2779,0
04
Образование
1637925,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
1599646,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15179,7
003
Общеобразовательное обучение
1186026,4
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

20105,2
006
Балаларға қосымша білім беру
40574,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
216468,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8772,2
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
180,4
023
Әдістемелік жұмыс
19562,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
33486,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
59291,4
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
38279,6
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
38279,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
131868,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129843,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24817,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
30100,9
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17728,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
60,9
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14513,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
700,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
328,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5133,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1333,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19628,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2441,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13059,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1977,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1977,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

20105,2
006
Дополнительное образование для детей
40574,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
216468,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8772,2
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
180,4
023
Методическая работа
19562,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
33486,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
59291,4
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
38279,6
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
38279,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
131868,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129843,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24817,0
002
Программа занятости
30100,9
005
Государственная адресная социальная помощь
17728,0
006
Оказание жилищной помощи
60,9
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14513,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
700,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
328,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5133,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1333,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19628,6
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2441,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13059,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1977,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1977,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

2280,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5484,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
85690,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2639,1
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2639,1
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20134,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20134,2
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11263,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10840,6
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
422,4
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
51654,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14786,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
880,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1000,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1180,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2550,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27290,9
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3967,5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
32801,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10587,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10587,7
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
22213,6
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7013,6
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15200,0
12
Көлiк және коммуникация
23478,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
23478,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20110,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

2280,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5484,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
85690,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2639,1
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2639,1
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20134,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20134,2
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11263,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10840,6
004
Организация работ по зонированию земель
422,4
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
51654,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14786,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
880,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1000,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1180,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2550,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27290,9
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
3967,5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
32801,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10587,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
10587,7
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
22213,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7013,6
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
15200,0
12
Транспорт и коммуникации
23478,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
23478,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20110,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

220382,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
218983,8
оның iшiнде:
Аудандық бiлiм бөлімі
24477,0
бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14281,0
мектептерге оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
8900,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1296,0
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6704,1
қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
6704,1
Аудандық ветеринария бөлімі
31258,4
эпизотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
25750,9
бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
3967,5
ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге
1540,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
156544,3
автомобиль жолдарын жөндеуге
20000,0
тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығын дамытуға
86544,3
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін жөндеуге
50000,0
Нысаналы даму трансферттерi
1398,4
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1398,4
кешенді ведомстволық сараптама өткізумен жобалық-сметалық құжаттарды әзірлеу, Державин қаласы жер асты негіздерінен сумен қамту желілері мен су жүргізуді қайта жөндеу, 3 кезек
1398,4

220382,2
Целевые текущие трансферты
218983,8
в том числе:
Отдел образования района
24477,0
на приобретение школьных автобусов для объектов образования
14281,0
на приобретение и доставку учебников для школ
8900,0
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1296,0
Отдел занятости и социальных программ района
6704,1
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
6704,1
Отдел ветеринарии района
31258,4
на проведение противоэпизоотических мероприятий
25750,9
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
3967,5
на проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
1540,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
156544,3
на ремонт автомобильных дорог
20000,0
на развитие жилищно-коммунального хозяйства
86544,3
на ремонт системы водоснабжения и водоотведения
50000,0
Целевые трансферты на развитие
1398,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
1398,4
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция водовода и сетей водоснабжения города Державинск, 3 очередь
1398,4