Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жақсы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 6С-21-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 сәуірде № 6516 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 7ВС-25-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 15.04.2022 № 7ВС-25-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жақсы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне, жер салығының базалық мөлшерлемелері он есе арттырылсын.
2. Жақсы аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жақсы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 17 тамыздағы № 6С-6-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5537 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 қыркүйектегі "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Ұ.Шакеев
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының
әкімі
Қ.Сүйіндіков
2018 жыл "16" 03
Казақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Ақмола
облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Жақсы ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Т.Коваленко
2018 жыл "16" 03

О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения Жаксынского района, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2018 года № 6С-21-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 апреля 2018 года № 6516. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2022 года № 7ВС-25-3
Сноска. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2022 № 7ВС-25-3 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения Жаксынского района, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, в десять раз.
2. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Жаксынского района" от 17 августа 2016 года № 6С-6-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5537, опубликовано 26 сентября 2016 года в районной газете "Жаксынский вестник").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
У.Шакеев
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского
района
К.Суюндиков
"16" 03 2018 года
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Жаксынскому
району Департамента
государственных доходов по
Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Т.Коваленко
"16" 03 2018 года