Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-19-3 "Жақсы ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайлымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 6С-25-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 6651 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайлымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-19-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6259 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
М.Мейрамов
Жақсы аудандық мәслихатының
хатшысы
Б. Жанәділов
"Келісілді"
Жақсы ауданының
әкімі
Б.Малғаждаров
2018 жыл "16" 05
"Жақсы ауданының жер
қатынастар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Күзенов
2018 жыл "16" 05
"Жақсы ауданының
ауылшаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Ділдебаева
2018 жыл "16" 05

О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-19-3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жаксынскому району на 2017-2018 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16 мая 2018 года № 6С-25-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 июня 2018 года № 6651
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жаксынскому району на 2017-2018 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-19-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6259, опубликовано 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Жаксынского районного маслихата
М.Мейрамов
Секретарь
Жаксынского районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Жаксынского района
Б.Малгаждаров
"16" 05 2018 год
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Жаксынского района"
Б.Кузенов
"16" 05 2018 год
Руководитель государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства Жаксынского района"
А.Дильдибаева
"16" 05 2018 год