Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-20-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 шілдедегі № 6ВС-28-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 тамызда № 6765 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-20-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6323 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 26 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3 тармақтар жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 42478 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3344 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17834 мың теңге;
2) шығындар – 42478 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті)– 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–0 мың теңге.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңақима ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес тиісінше, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 26529,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4641,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13408 мың теңге;
2) шығындар – 26529,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті)– 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–0 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6ВС-20-1 "О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2018-2020 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 23 июля 2018 года № 6ВС-28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 августа 2018 года № 6765
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6ВС-20-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6323, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 42478 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3344 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17834 тысяч тенге;
2) затраты – 42478 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26529,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4641,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13408 тысяч тенге;
2) затраты – 26529,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";

3. 2018-2020 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес тиісінше, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 22597 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7590,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14941 мың теңге;
2) шығындар – 22597 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті)– 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
М.Мейрамов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімі Б.Малғаждаров
2018.23.07.
Жақсы аудандық мәслихатының

3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 22597 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7590,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14941 тысяч тенге;
2) затраты – 22597 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного маслихата
М.Мейрамов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района Б.Малгаждаров
23.07.2018
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата