Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-19-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 6ВС-34-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 6924 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, 111 бабының 3 тармағының 2-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-19-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6276 тіркелген, 2018 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3492130,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 615903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6675,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23071 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2846481 мың теңге;
2) шығындар – 3509853,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6222,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджет кредиттер – 18038,5 мың теңге;
бюджет кредиттерді өтеу – 11816,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 23944,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23944,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
П.Казьмин
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімі Б.Малғаждаров
2018.13.12.
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 6ВС-34-5 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С-19-1 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-19-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2018 года № 6ВС-34-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2018 года № 6924
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109, подпунктом 2-2) пункта 3 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-19-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6276, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3492130,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 615903 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6675,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23071 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2846481 тысяч тенге;
2) затраты – 3509853,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6222,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18038,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11816,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 23944,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23944,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
П.Казьмин
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского
района
Б.Малгаждаров
13.12.2018
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 13 декабря
2018 года № 6ВС-34-5
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 22 декабря
2017 года № 6С-19-1
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5

4457
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
65134
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
401127
Ақмола облысы Жақсы ауданының Лозовое ауылдың таратушылардың су құбырлары желілерін реконструкциялау
169225
Ақмола облысы Жақсы ауданы Новокиенка ауылындағы ұңғыма су тоғанын және сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау. Түзету
118452
Ақмола облысы Жақсы ауданы Киевское ауылындағы ұңғыма су бөгеті мен сумен жабдықта ужүйесін реконструкциялау. Түзету
113450
Бюджеттік кредиттер
18038
оның ішінде:
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
18038
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 6ВС-34-5 шешіміне
3 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С-19-1 шешіміне
7 қосымша
2018 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Бағдарлама
АТАУЫ
2
3
124476,7
1
123
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
10691,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9368,9
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
214
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1108,8
1
123
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
14980
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10028
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3444
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1508
1
123
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
9409
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8402
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
265
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
742
1
123
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
12090
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8025
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

4457
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
65134
Целевые трансферты на развитие
401127
Реконструкция разводящих водопроводных сетей в селе Лозовое Жаксынского района Акмолинской области
169225
Реконструкция скважинного водозабора и системы водоснабжения села Новокиенка Жаксынского района Акмолинской области. Корректировка
118452
Реконструкция скважинного водозабора и системы водоснабжения села Киевское Жаксынского района Акмолинской области. Корректировка
113450
Бюджетные кредиты
18038
в том числе
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
18038
Приложение 3 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 13 декабря
2018 года № 6ВС-34-5
Приложение 7 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 22 декабря
2017 года № 6С-19-1
Перечень бюджетных программ поселков, сел, сельских округов на 2018 год
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
124476,7
1
123
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
10691,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9368,9
022
Капитальные расходы государственного органа
214
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1108,8
1
123
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
14980
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10028
022
Капитальные расходы государственного органа
3444
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1508
1
123
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
9409
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8402
022
Капитальные расходы государственного органа
265
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
742
1
123
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
12090
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8025
022
Капитальные расходы государственного органа