2019-2021 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 7040 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52846,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30046,7 мың теңге;
2) шығындар – 59706,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-6860,2) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6860,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 15.11.2019 № 6BС-47-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2019 жылға арналған Жақсы ауылының бюджетінде аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ, бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын қөтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 477,0 мың теңге сомасында 10 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 30.04.2019 № 6ВС-41-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-2. 2019 жылға арналған Жақсы ауылының бюджетінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық аланың енгізуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 300,0 мың теңге сомасында 13 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 09.08.2019 № 6С-43-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-3. 2019 жылға арналған Жақсы ауылының бюджетінде Жақсы ауылының көшелеріндегі жарықтандыру ағымдағы жөндеу үшін аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4931,0 мың теңге сомасында 16 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2019-2021 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 6С-35-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2019 года № 7040
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 52846,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30046,7 тысяч тенге;
2) затраты – 59706,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 6860,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6860,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2019 № 6BС-47-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-1. Учесть, что в бюджете села Жаксы на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 477,0 тысяч тенге согласно приложению 10.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2019 № 6ВС-41-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-2. Учесть, что в бюджете села Жаксы на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге согласно приложению 13.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 09.08.2019 № 6С-43-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-3. Учесть, что в бюджете села Жаксы на 2019 год из районного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты для текущего ремонта уличного освещения села Жаксы в сумме 4931,0 тысяч тенге согласно приложению 16.

Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 09.08.2019 № 6С-43-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019-2021 жылдарға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджеті осы шешімінің 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25945,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8795,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 475,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16674,1 мың теңге;
2) шығындар – 27566,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-1621,7) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1621,7 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 15.11.2019 № 6BС-47-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-1. 2019 жылға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджетінде аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ, бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын қөтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1186,0 мың теңге сомасында 11 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 30.04.2019 № 6ВС-41-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-2. 2019 жылға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджетінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық аланың енгізуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 300,0 мың теңге сомасында 14 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 09.08.2019 № 6С-43-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-3. 2019 жылға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджетінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың жарықтандыруға құрылыс үшін жер учаскелерін ресімдеуге аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1003,4 мың теңге сомасында 17 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-3-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 09.08.2019 № 6С-43-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2019-2021 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 09.08.2019 № 6С-43-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 25945,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8795,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 475,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16674,1 тысяч тенге;
2) затраты – 27566,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1621,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1621,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2019 № 6BС-47-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2-1. Учесть, что в бюджете Жанакийминского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 1186,0 тысяч тенге согласно приложению 11.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2019 № 6ВС-41-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2-2. Учесть, что в бюджете Жанакийминского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге согласно приложению 14.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 09.08.2019 № 6С-43-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2-3. Учесть, что в бюджете Жанакийминского сельского округа на 2019 год из районного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на оформление земельных участков для строительства под освещение в сумме 1003,4 тысяч тенге согласно приложению 17.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-3 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 09.08.2019 № 6С-43-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер – 20991,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13197,2 мың теңге;
2) шығындар – 22832,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-1841,3) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1841,3 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 15.11.2019 № 6BС-47-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-1. 2019 жылға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджетінде аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ, бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын қөтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 461,0 мың теңге сомасында 12 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 30.04.2019 № 6ВС-41-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-2. 2019 жылға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджетінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық аланың енгізуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 300,0 мың теңге сомасында 15 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 09.08.2019 № 6С-43-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округтерге аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 40189 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Жақсы ауылы әкімінің аппаратына 16311 мың теңге;
Жаңақима ауылдық округіне 12717 мың теңге;
Запорожье ауылдық округіне 11161 мың теңге.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
С.Әбішева
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының
әкімі
Б.Малғаждаров
2018.25.12.
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
1 қосымша
"Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі 2019 жылға арналған бюджет

1) доходы – 20991,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7794 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13197,2 тысяч тенге;
2) затраты – 22832,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1841,3) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1841,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2019 № 6BС-47-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-1. Учесть, что в бюджете Запорожского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 461,0 тысяч тенге согласно приложению 12.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2019 № 6ВС-41-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-2. Учесть, что в бюджете Запорожского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге согласно приложению 15.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 09.08.2019 № 6С-43-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2019 год, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов, в сумме 40189 тысяч тенге, в том числе:
аппарату акима села Жаксы 16311 тысяч тенге;
Жанакийминскому сельскому округу 12717 тысяч тенге;
Запорожскому сельскому округу 11161 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
С.Абишева
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского
района
Б.Малгаждаров
25.12.2018
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Бюджет на 2019 год Государственное учреждение "Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района"

2084
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
11 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 11-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 30.04.2019 № 6ВС-41-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 15.11.2019 № 6BС-47-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
2544,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2544,5
оның ішінде:
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
2544,5
Азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
1427,5
Азаматтық мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге

2084
Приложение 11 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 11 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2019 № 6ВС-41-2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2019 № 6BС-47-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2544,5
Целевые текущие трансферты
2544,5
в том числе:
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
2544,5
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1427,5
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

1117
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
12 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 12-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 30.04.2019 № 6ВС-41-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 09.08.2019 № 6С-43-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың
теңге
1
2
Барлығы
1627
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1627
оның ішінде:
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
1627
Азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
678
Азаматтық мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге

1117
Приложение 12 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 12 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2019 № 6ВС-41-2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 09.08.2019 № 6С-43-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч
тенге
1
2
Всего
1627
Целевые текущие трансферты
1627
в том числе:
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
1627
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
678
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

949
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
13 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 13-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 09.08.2019 № 6С-43-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың
теңге
1
2
Барлығы
300
Ағымдағы нысаналы трансферттер
300
оның ішінде:
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
300
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
300
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
14 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер

949
Приложение 13 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 13 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 09.08.2019 № 6С-43-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч
тенге
1
2
Всего
300
Целевые текущие трансферты
300
в том числе:
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
300
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300
Приложение 14 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-35-5
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год