Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 17-134 "Зеренді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 қазандағы № 28-208 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қазанда № 6815 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 17-134 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6285 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2018–2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 159 540,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 113 327,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 034,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 77 962,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 955 215,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 373 590,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 171 927,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 214 726,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 798,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11 340,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 11 340,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 397 317,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 397 317,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5, 7, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э.Халелова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының
әкімі
М.Мұстафин
2018 жылғы " 11 " қазан
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 11 қазандағы
№ 28-208 шешіміне 1-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 17-134 "О бюджете Зерендинского района на 2018-2020 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 11 октября 2018 года № 28-208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 октября 2018 года № 6815
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 17-134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6285, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 159 540,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 113 327,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 034,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 77 962,7 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 955 215,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6 373 590,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 171 927,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 214 726,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 798,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 340,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 340,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -397 317,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 397 317,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 4, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Э.Халелова
Секретарь
районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Зерендинского района
М.Мустафин
"11" октября 2018 года
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 11 октября 2018 года № 28-208
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 17-134
Бюджет района на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

16709,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10539,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
142148,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
142148,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38710,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19978,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3950,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14782,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37879,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35890,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1209,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
780,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12005,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12005,4
02
Қорғаныс
7308,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7308,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7108,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
200,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1000,0
04
Бiлiм беру
3993080,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16568,1
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
16568,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3750637,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10970,8
003
Жалпы білім беру
3236044,1
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1400,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

16709,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10539,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
142148,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
142148,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38710,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19978,5
013
Капитальные расходы государственного органа
3950,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
14782,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37879,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35890,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1209,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
780,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12005,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12005,4
02
Оборона
7308,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7308,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7108,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1000,0
04
Образование
3993080,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16568,1
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
16568,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
3750637,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10970,8
003
Общеобразовательное обучение
3236044,1
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1400,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

76564,0
006
Балаларға қосымша білім беру
89348,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
250,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
192412,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24898,1
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
91476,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
27160,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
225874,4
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
225874,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
284692,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
272671,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42096,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
55756,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
29871,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1695,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38981,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1009,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
671,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44798,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
10017,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34841,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
8583,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4351,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

76564,0
006
Дополнительное образование для детей
89348,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
250,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
192412,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24898,1
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
91476,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27160,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
225874,4
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
225874,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
284692,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
272671,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42096,0
002
Программа занятости
55756,3
005
Государственная адресная социальная помощь
29871,0
006
Оказание жилищной помощи
1695,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38981,2
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1009,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
671,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44798,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10017,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34841,6
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
8583,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4351,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

36399,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
8739,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
41792,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21019,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14500,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
6273,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
21837,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15426,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2700,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3711,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
69329,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24386,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24386,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13519,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13519,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12016,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12016,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
19408,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16864,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2120,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
424,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13239,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13239,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13239,0
12
Көлiк және коммуникация
7888,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7888,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру

36399,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8739,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
41792,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21019,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14500,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6273,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
21837,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
15426,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2700,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3711,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
69329,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24386,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24386,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13519,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13519,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12016,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12016,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
19408,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16864,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2120,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
424,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13239,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13239,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13239,0
12
Транспорт и коммуникации
7888,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7888,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок

7888,0
13
Басқалары
56058,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13260,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
13260,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42548,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
42548,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
250,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
250,0
15
Трансферттер
301117,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
301117,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
227441,0
038
Субвенциялар
62728,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
10948,0
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
0,0
Бюджеттiк кредиттер
0,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерiн сатып алу
0,0
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 11 қазандағы
№ 28-208 шешіміне 3-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
337704,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
337704,9
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
267871,0
Республикалық бюджеттен тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18300,0
Республикалық бюджеттен оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
55027,0
Республикалық бюджеттен ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17 440,0
Республикалық бюджеттен жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

7888,0
13
Прочие
56058,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13260,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
13260,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42548,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
42548,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
250,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
250,0
15
Трансферты
301117,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
301117,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
227441,0
038
Субвенции
62728,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
10948,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
5
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 3 к решению Зерендинского районного маслихата
от 11 октября 2018 года № 28-208
Приложение 4 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 17-134
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
337704,9
Целевые текущие трансферты
337704,9
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
267871,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
18300,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
55027,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
17 440,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

177104,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69809,9
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
20914,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
275,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18264,0
Республикалық бюджеттен халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17422,9
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5480,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4351,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
382,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2721,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
24,0
Бюджеттік кредиттер
257567,9
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
257567,9
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
214726,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 және 2017 жылдарға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздарды өтеу сомаларын бөлу
35458,9
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу сомаларын бөлу
7340,0
Бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылардың және айыппұлдардың сомаларын бөлу
43,0
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары бюджеттің шығындарын өтеуге ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару
185505,2
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 11 қазандағы
№ 28-208 шешіміне 4-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне 5-қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1084257,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1084257,9
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

177104,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69809,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
20914,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
275,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
18264,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
17422,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5480,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4351,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
382,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2721,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
24,0
Бюджетные кредиты
257567,9
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
257567,9
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
214726,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 и 2017 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
35458,9
Распределение сумм досрочного погашения бюджетных кредитов, выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
7340,0
Распределение сумм вознаграждения и штрафов по бюджетным кредитам
43,0
Возврат целевых текущих трансфертов на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
185505,2
Приложение 4 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 11 октября 2018 года № 28-208
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 17-134
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1084257,9
Целевые текущие трансферты
1084257,9
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)

41722,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
12980,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
24782,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3960,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
490902,0
Зеренді ауданы, Садовый ауылдық округі, Заречное ауылындағы Чаглинка өзені арқылы өтетін көпір салу үшін ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу арқылы жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеу
18503,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
33600,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы көше-жол жүйесін ағымдағы жөндеу
33600,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
438799,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71764,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
69864,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
457623,4
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы жаңа тұрғын массивті усадьбалы су желілерінің құрылысы
170818,8
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы жаңа тұрғын массивті усадьбалы электрберу желілерінің құрылысы
60930,2
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы Жанайдар Мусин көшесі бойынша 39 "А" М. Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектепке спорт зал құрылысымен оқу корпусының ғимаратын қайта жаңғыртуға
225874,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

41722,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение школьных автобусов для объектов образования
12980,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение и доставку учебников для школ
24782,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
3960,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
490902,0
Разработка пректно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство моста через речку Чаглинка в селе Заречное Садового сельского округа Зерендинского района
18503,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
33600,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Зеренда Зерендинского района
33600,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства
438799,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71764,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
69864,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1900,0
Отдел строительства района (города областного значения)
457623,4
Строительство водопроводных сетей к новому жилому массиву усадебной застройки в селе Зеренда Зерендинского района
170818,8
Строительство сетей электроснабжения к новому жилому массиву усадебной застройки в селе Зеренда Зерендинского района
60930,2
На реконструкцию здания учебного корпуса со строительством спортивного зала средней общеобразовательной школы имени М.Габдуллина по улице Жанайдара Мусина 39 "А" в селе Зеренда, Зерендинского района
225874,4
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

22246,5
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
12451,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4438,0
Облыстық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5357,5
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 11 қазандағы
№ 28-208 шешіміне 5-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17-134 шешіміне 7-қосымша
2018 жылға ауылдың, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары
р/с №
Сома мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Барлығы
174638,7
Викторовка ауылдық округі әкімінің аппараты
14287,1
01
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10655,1
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2163,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
179,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1290,0
Исаковка ауылдық округі әкімінің аппараты
9385,2
02
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7461,2
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
968,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
77,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
179,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
700,0
Қанай би атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты
9584,0
03
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8934,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
650,0
Қызылегіс ауылдық округі әкімінің аппараты
9885,0
04
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9435,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

22246,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
12451,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
4438,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие рынка труда
5357,5
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 11 октября 2018 года № 28-208
Приложение 7 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 17-134
Бюджетные программы села, сельских округов на 2018 год
№ п/п
Сумма тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Всего
174638,7
Аппарат акима Викторовского сельского округа
14287,1
01
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10655,1
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2163,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
179,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1290,0
Аппарат акима Исаковского сельского округа
9385,2
02
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7461,2
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
968,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
77,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
179,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
700,0
Аппарат акима сельского округа имени Канай би
9584,0
03
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8934,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
650,0
Аппарат акима Кызылегисского сельского округа
9885,0
04
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9435,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года